Як розшифрувати сон: рада професіонала

як розшифрувати сон: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Сни
 • Ортопедичний матрац
Інструкція
 • . 1

  Під час сну кожна здорова людина сприймає різні образи, як зорові, так і слухові, що виникають в його свідомості. Але при цьому, людина сприймає їх, як реальні. Тому за відсутності сновидінь необхідно серйозно задуматися про своє психічне здоров’я. У цій статті можна дати деякі рекомендації по цій темі. Для початку потрібно поговорити, як відновити сон вночі, якщо стала мучити безсоння.

 • . 2

  Потрібно повністю виключити денний сон. Обов’язково лягати спати ввечері треба в один і той же час. Потрібно постаратися не читати і не дивитися телевізор перед сном. Рекомендується прогулятися по свіжому повітрю, хоча б з півгодини. Після цього бажано прийняти теплу розслаблюючу ванну із застосуванням морської солі і різними ароматичними пінками. Якщо все це не допомагає, то потрібно дізнатися у лікаря, як нормалізувати сон.

 • . 3

  У цьому випадку фахівець вивчить проблему, яка служить причиною порушення нормального сну і призначить необхідну терапію. Вона включатиме в себе різні заспокійливі засоби. Або навіть снодійне. Але можливо, що вся справа в незручній подушці або матраці. Тоді потрібно спробувати купити ортопедичні варіанти цих спальних приладдя. І обов’язково потрібно провітрювати спальню перед сном. Після всіх таких процедур сон відновиться. І ось тут-то стане в нагоді рада, як частіше бачити сни, від яких вже встигли відвикнути.

 • . 4

  Швидше за все, сни будуть снитися постійно і багато, але в результаті впливу снодійного, вони будуть забуватися вранці. Є певна вправа, яке допоможе відновити всю картину нічних сновидінь. Для цього перед сном потрібно поставити мету згадати бачення. Прокинувшись вранці, потрібно повернутися на інший бік, не відкриваючи очей, і зосередитися на спогадах сну. Іноді хочеться заглянути в майбутнє. Тому ось порада, як побачити віщий сон, який допоможе прийняти вірне рішення.

 • . 5

  Потрібно подумки переглянути всі важливі події за останні кілька днів, якщо потрібно, то записати їх на аркуші паперу. Потім, знову ж подумки, потрібно сформулювати питання, на який хочеться отримати відповідь. Потім потрібно заспокоїтися, зречеться всіх сторонніх думок, щоб очистити свідомість для отримання нової інформації, і лягти спати. Після пробудження вранці знадобиться знати, як розшифрувати сон, побачений вночі. Для цього знадобиться купити сонник, в якому зібрано більшість різних тлумачень сновидінь. Хоча, все сонники можна відшукати в інтернеті. Кожен з них може розтлумачувати один і той же сон по-різному. Тому знадобиться переглянути кілька варіантів тлумачень. Якщо ж відповідь так і не знайдено, то краще напряму звернутися до тлумачнику снів. У будь-якому випадку здоровий, міцний сон принесе вранці бадьорість духу і відмінний настрій.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :