Як розширити судини, скільки можна вина в день?

як розширити судини, скільки можна вина в день?

Вам знадобиться
 • Червоне вино
 • Вітаміни
Інструкція
 • . 1

  Найважливішою системою організму людини прийнято вважати кровоносну. Для нормального функціонування цієї складної системи, потрібно, в першу чергу, хороший стан судин. Під цим мається на увазі: висока еластичність стінок судин, відсутність, атеросклеротичних бляшок, і т. д. Звуження судин головного мозку може бути наслідком впливу на організм людини таких чинників: рівень холестерину вище норми, часті стреси, отсутсутствіе рухової активності, зайва вага, спадковість, куріння і алкоголь. Багатьох цікавить питання не тільки як розширити судини, але і як відбувається їх звуження. Для того щоб вплинути на звуження судин можна користуватися, як народними засобами, так і медикаментозними. Але одним із загальних правил, є правильне харчування зі зниженим вмістом холестерину. Тобто, виключити з раціону висококаллорійную, жирну і смажену їжу, зменшити кількість уживаних простих вуглеводів, тваринних жирів, солі і алкоголю.

 • . 2

  Намагатися регулярно проводити прафілактіческіе прийоми вітамінних комплексів з підвищеним вмістом аскорбінової кислоти, вітамінів В 6, РР. Одним з найпоширеніших народних способів, як вилікувати судини і їх розширити є прийом червоного вина. Загальноприйнято вважати, що алкоголь шкідливий для організму. Але при дотриманні певних правил, можна використовувати властивість етилового спирту розширювати судини на благо. Ще з незапам’ятних часів вино івпользовалось як лікувальний средстр від головного болю і, як заспокійливий засіб. До жаль, до цих пір механізми впливу вина на до кінця не вивчені. Є кілька версій виникнення цих ефектів. Одна з них пов’язана з вмістом в ньому біологічно активних речовин, концентрація яких залежить від від сорту винограду і, особливо, від технології виробництва. Тому, слід вживати тільки високоякісні витриманість напої, краще всього сертифіковані.

 • . 3

  Також слід знати, як перевірити судини, щоб не наробити помилок із застосуванням вина. Як показали останні дослідження вчених деяких країн світу, вживання червоного вина в незначних дозах дуже зменшує можливість виникнення атеросклерозу, благотворно діє на нервову систему. Один-два келихи якісного сухого червоного вина в тиждень не протипоказано. Якщо є бажання, вино можна розбавити водою. Але слід враховувати, що при наявність таких гострих патологій, як запалення слизової оболонки шлунка, підшлункової залози, захворювання печінки, виключає будь-яке вживання алкогольних напоїв. І ще один важливий аспект, як чистити судини і правильно їх розширити. Щоб це зробити, одним єдиним способом обійтися неможливо. Краще всього використовувати цілий комплекс заходів з розширення судин в організмі. Здоровий спосіб життя — головна запорука успіху!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :