Як розставити меблі на кухні 6 кв м?

як розставити меблі на кухні 6 кв м?

Вам знадобиться
 • Меблі
 • Книги
 • Квіти
 • Посуд
Інструкція
 • . 1

  Вихід завжди знайдеться. У цій інструкції ми дамо вам кілька цінних порад, як не тільки функціонально розмістити кухонні меблі, а й прикрасити інтер’єр приміщення, де ви приймаєте їжу, оригінальними деталями. І, нарешті, зупинимося на тому, як розставити посуд у невеликій кухні. Краще використовувати посуд з одного набору. Якщо тарілок кілька, поставте їх одна на іншу. А щоб члени сім’ї, які зібралися за кухонним столом, не штовхалися ліктями, бажано тримати тарілки на відстані приблизно 50 см один від одного. Знаючи ці нехитрі правила, ви досягнете того, щоб на вашій невеликій кухні в 6 кв. м. завжди було комфортно і затишно.

 • . 2

  Як розставити меблі на кухні — залежить, по-перше, від ваших уподобань. Але фахівці вважають кращим варіантом для розміщення меблів в маленькій кухні — «все в ряд» або буквою «Г». Розв’язати проблему малого простору в кухні допоможе складні меблі (стіл та стільці), а також вбудовані меблі та техніка. Також краще розміщувати навісні шафи, дверцята яких відкриваються вгору, а не в сторони. У навісних шафах місце не тільки посуді, але і декоративним елементам, наприклад, книгам.

 • . 3

  Як розставити книги, щоб вони були завжди під рукою? Крім навісних шаф, їх можна помістити на підвіконня, який в невеликій кухні буде розумно переробити в підставку для різних предметів інтер’єру, а також квітів. Щоб приміщення стало не тільки функціональним, але і комфортабельним, потрібно використовувати кожну ділянку кухні максимально раціонально.

 • . 4

  Як розставити квіти на підвіконні? Одного-двох квітучих рослин зазвичай буває достатньо, щоб перетворити звичайну кухню в маленький оазис. До речі, місце під підвіконням також можна використовувати з розумом. Краще всього зробити в ньому вбудована шафа для зберігання круп, пляшок з рідинами і необхідних речей.

 • . 5

  При виборі меблів для кухні, зверніть увагу на те, що говорить про це древневосточное вчення Фен шуй. Останнім часом багато хто задається питанням, як розставити меблі по Фен шуй, адже від цього безпосередньо залежить благополуччя вашого будинку. Столик рекомендується зробити напівкруглим — це не тільки захистить вас від негативної енергії (у фен шуй вона накопичується на кутах), але і захистить від того, щоб ви не поранилися об гострі кути, пересуваючись у вузькому просторі невеликої кухні. Також не рекомендується купувати кухонний стіл зі скла.

 • . 6

  І, нарешті, зупинимося на тому, як розставити посуд у невеликій кухні. Краще використовувати посуд з одного набору. Якщо тарілок кілька, поставте їх одна на іншу. А щоб члени сім’ї, які зібралися за кухонним столом, не штовхалися ліктями, бажано тримати тарілки на відстані приблизно 50 см один від одного. Знаючи ці нехитрі правила, ви досягнете того, щоб на вашій невеликій кухні в 6 кв. м. завжди було комфортно і затишно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :