Як розставити у ванній меблі практично і зручно?

як розставити у ванній меблі практично і зручно?

Вам знадобиться
 • Меблі
 • Креслення
Інструкція
 • . 1

  Сучасне ванне приміщення являє собою капітальну кімнату, розраховану на виконання безлічі функцій. Прання білизни, прийом ванни або душу, щоденні ранкові вмивання — ось далеко не повний перелік операцій які можуть реалізовуватися на даному об’єкті. Внаслідок чого методика як розставити у ванній меблі має величезне значення для більшості жителів, як приватного сектора, так і багатоквартирних будинків.

 • . 2

  Насамперед при проектуванні майбутнього розташування елементів меблів у ванній необхідно точно визначитися з усім переліком обладнання, яке буде тут використано. Тобто чи буде ванна оснащена підвісними шафками, поличками, манікюрним столиком, підлоговим комодом, кошиком для брудної білизни та іншими елементами господарсько-побутового призначення. І це неспроста, адже навіть перед тим як розставити устаткування в магазині визначається необхідність його використання, а тільки після цього опрацьовується можливість установки елементів в найбільш оптимальних місцях.

 • . 3

  Далі слід з’ясувати чи не буде перешкодою для відвідувачів ванни всі передбачувані до установки вироби. Після чого бажано визначитися з габаритами конструкцій і підібрати для них найбільш прийнятне місце. Так, наприклад, якщо у ванну проникає сонячний колір, то цілком прийнятним варіантом буде прикраса споруди рослинами. Саме тому перед тим як розставити кімнатні квіти у ванній, бажано завчасно подбати про монтаж всіх базових конструкцій.

 • . 4

  Щоб меблі, розставлена в ванні була практичною і зручною (наприклад, можна було зрозуміти як розставити свічки) бажано при визначенні найбільш підходящого місця враховувати наступні рекомендації. По-перше, меблеві вироби, нестійкі до дії вологи слід розташовувати в деякому віддаленні від джерела води. По-друге, дзеркала повинні встановлюватися таким чином, щоб була можливість користуватися ними в момент вмивання або створення зачіски. По-третє, все відкидні і відкриваються елементи меблів не повинні заважати користувачеві при відвідуванні ванною. Аналогічним чином можна відповісти і на питання як розставити посуд у серванті. Адже головне наявність двох умов: ідеальний зовнішній вигляд і зручність використання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :