Як розташовані кольори веселки і як їх запам’ятати?

як розташовані кольори веселки і як їх запам'ятати?

Вам знадобиться
 • Веселка
 • Послідовність
Інструкція
 • . 1

  Одним із найяскравіших природних явищ є веселка. Радуга — метеорологічне явища, що виникає в слідстві освітлення сонцем крапельок води. За формою нагадує дугу або півколо. Вона немов чарівний міст між землею і небокраєм. З точки зору науки, явище розглядається, як переломлення і дисперсія світла. Білий світ розкладається в спектр. Не тільки вдень, але і вночі можна спостерігати веселку від Місяця. Саму незвичайну веселку можна спостерігати з літака, вона може бути у формі кільця, або бути перевернутої, не рідкість і подвійні веселки. Під час виникнення явища можна простежити, як розташовані кольори веселки. Їх порядок такий: червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий. Саме на такі складові розбивається білий світ.

 • . 2

  Веселка дійсно дуже барвисте явища, не залишить байдужим нікого. Ні з одним природним явищем не можна її порівняти. А скільки легенд складено про це заворожливому явищі. Багато поетів не раз присвячували свої творіння явищу веселки. Федір Іванович Тютчев не виняток. Знамените його вірш звернене до такого явища, як веселка: «Як несподівано і яскраво На вологою неба блакиті Повітряна спорудила арка У своєму хвилинному торжестві! …»

 • . 3

  Дітям не складе труднощів пояснити, як запам’ятати кольори веселки. Досить вивчити одну пропозицію: Кожен Мисливець Бажає Знати Де Сидить Фазан. Перша буква в кожному слові символізує першу букву в назву кольору. Запам’ятавши один раз цю фразу, ви назавжди збережете в пам’яті порядок кольорів веселки. Ще одна популярна фраза: Як Одного разу Жан Дзвонар Головою збиваючи Ліхтар.

 • . 4

  Чи не можливо побачити веселку без присутності сонця, якщо небо затягнуте хмарами, грім і блискавка не здатні явити самостійно це диво. Як створити веселку руками людини, чи можливо втрутитися в природні процеси? Якщо сильно захотіти, то таке явища можна повторити у себе на дачі, знадобиться шланг, вода, сонце. Варто направити струмінь води під певним градусом, і через деякий час веселка з’явиться. Яскравість кольорів буде залежати від розміру крапель. Поступово, коли краплі води зменшуються, або опадають на землю, зникає і веселка.

 • . 5

  На уроках малювання задають зобразити різні явища природи, веселка не виняток. Різнобарвні олівці або фломастери допоможуть у такій справі, як розфарбувати веселку, відобразити весь її колорит. Як з’являється веселка на небосхилі багато хто відразу хапаються за свої телефони, фотоапарати, щоб відобразити явище. На Русі вважалося, що веселка це звір, який спускається на землю, щоб пити воду з річок, озер і морів, а потім ця вода у вигляді дощу знову проливається на землю. Не мало прикмет пов’язаних з веселкою, так, наприклад, якщо веселка розташовується високо — бути гарній погоді, в іншому випадку-погода намічається погана.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :