Як розташувати ромашки на клумбі?

як розташувати ромашки на клумбі ?

Вам знадобиться
 • Клумба
 • Садові ромашки
Інструкція
 • . 1

  Ромашки — дуже зворушливі й ніжні квіти. Це досить популярний елемент квіткових клумб. Найбільш поширені сорти садової ромашки: ромен, піретрум, мелколепестник, дороникум. Стримана принадність ромашок буде доречна в ландшафтному дизайні російського стилю, в англійських і французьких садах. Ця квітка доречно виглядає і в сусідстві з невибагливими маками і волошками, і в сусідстві з манірними трояндами.

 • . 2

  Ромашка може бути використана для контейнерних посадок, а також у складі різних квітників. Так, клумба, на якій висаджена ромашка виглядає свіжо й ошатно. Але оскільки, клумби, як правило, являють собою багаторівневі композиції, потрібно враховувати основні правила гармонійного розміщення високорослих рослин, до яких відносяться, зокрема, садові ромашки. Вони повинні знаходитися по центру, якщо це симетрична композиція. Або на задньому плані, якщо це односторонній квітник.

 • . 3

  Ефектно виглядають ромашки на тлі декоративних чагарників. Можна організувати клумбу з різними сортами ромашок. Але, все ж, не варто перевантажувати ними квітник — 2 — 3 виду буде цілком достатньо для створення гармонійної композиції. Ромашки на клумбі гарні й у вигляді самостійного рослини. Варто тільки пам’ятати, що ця квіткова культура вимагає достатньої кількості сонця. Тому садити її в тіні не рекомендується.

 • . 4

  А, загалом, садова ромашка розмножується розподілом живців і насінням. І висаджувати її потрібно в підготовлену, добре дренированную грунт. Насіння сіють весною чи пізньою осінню, розсаду пересаджують у травні. Оптимальний тип грунту: пісковик. При жаркій погоді потрібен регулярний полив.

 • . 5

  Ромашка — досить невибаглива рослина. Якщо перед бутонізації її підгодувати мінеральними добривами, збільшитися розмір квіток, підвищиться інтенсивність і подовжиться період цвітіння. Важливо також вчасно видаляти відцвілі кошики. Посадки ромашки на зиму повинні укриватися торфом або листям шаром 7 — 9 см для збереження кореневої системи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :