Як розташувати, розмістити сантехніку у ванній?

як розташувати, розмістити сантехніку у ванній?

Вам знадобиться
 • Канцелярські речі
 • Дизайнерські навички
 • Послуги фахівця
Інструкція
 • . 1

  Почати слід з проекту. Намалюйте точний план вашої ванної кімнати з точністю до сантиметра. Не пропустіть нічого: всі труби, двері, вентиляційні люки необхідно врахувати. Тільки після цього можна приступити до віртуальної розстановці предметів. Все це можна робити тільки в тому випадку, якщо у вас є спеціальне освіту або ви впевнені в тому, що знаєте, як розташувати сантехніку у ванній. В іншому випадку краще скористатися послугами дизайнера.

 • . 2

  Якщо площа вашої ванної кімнати невелика, то це буде не так вже й дорого. До того ж, професіонал може підказати вам яке-небудь креативне рішення. Так що це цілком собі вигідно! При наявності спільного санвузла можна поставити перегородку, так би мовити, для усамітнення. Кращий матеріал для такої перегородки — скло. Матове, вітражне, дзеркальне, з малюнком — воно може бути абсолютно будь-яким на ваш смак. Ванна округлої форми вимагає розсувної перегородки з радіусним полотном.

 • . 3

  Ми підійшли до вибору міні-сантехніки. Якщо ванна кімната невеликих розмірів, слід підбирати сантехніку таким чином, щоб не захарастила простір. Наприклад, замість лежачою ванни встановити сидячу. Те ж стосується і умивальників: є моделі навіть діаметром 30 см. Можливо, вони не так практичні, як великі умивальники, але виглядають дуже естетично і витончено.

 • . 4

  Душова кабінка замість ванни. Безперечна економія простору, але поніжитися у ванній можливості у вас не буде. Однак у кабіні є свої плюси: можна встановити масажну техніку, парову сауну. Коштувати вона, правда, буде дорожче, ніж ванна. Альтернатива душовій кабіні — душовий куточок.

 • . 5

  Це дві стінки, що займають, як правило, метр на метр площі. При покупці краще «поміряти» кабіну на себе, щоб не помилитися. Якщо ви не хочете відмовлятися від можливості повалятися в теплій водичці у ванні, можна придбати спільний варіант: ванна, легким рухом ширми що перетворюється в душову кабінку.

 • . 6

  Підвісна сантехніка допоможе заощадити простір. Наприклад, «повітряним» унітаз. Він монтується в стіну, і, крім усього іншого, з таким унітазом легше підтримувати підлогу в чистоті. Де помістити пральну машинку? У цьому випадку велику роль відіграє модель машини: з вертикальною або фронтальним завантаженням.

 • . 7

  З вертикальною — більш надійний апарат, але менш практичний в плані розміщення. Тобто, в ніші йому не місце, та й розміщувати на ньому щось, як на поличці, теж не вийде. Машина з фронтальним завантаженням більш зручна для приміщення її під раковиною. Як розмістити сантехніку у ванній — вирішувати вам, але щоб зробити це розумно і заощадити простір, якщо ванна маленька, скористайтеся вищеописаними рекомендаціями!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :