Як розтопити шоколад на водяній бані?

як розтопити шоколад на водяній лазні?

Вам знадобиться
 • Шоколад
 • Каструля
 • Пароварка
 • Мікрохвильовка
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб приготувати розтоплений шоколад, можна скористатися кількома способами. Традиційним, зрозуміло, є той, що був винайдений задовго до появи на наших кухнях електроплит і мікрохвильовок. Знамениті кулінари і кондитери, винаходячи свої шедеври для царюючих осіб, благородних дам і відважних лицарів, довго не ламали собі голови над тим, як розтопити шоколад. На водяній бані він виходив однорідним, гладким, шовковистим і ароматним. Якраз таким, яким і має бути цей солодкий продукт в якості глазурі або наповнювача. Пройшли сотні років, а метод цей залишився незмінним. Треба взяти каструлю, наповнити її водою і поставити на плиту. Коли почнеться кипіння, зменшити подачу газу, щоб не було бурхливого кипіння. У каструлю з водою опустити каструльку трохи менше або миску. У неї накришити шоколад і, помішуючи, нагрівати до тих пір, поки він повністю не розтане. Шоколад готовий, можна використовувати його для десертів.

 • . 2

  З появою пароварки процес цей спростився. Можна просто покласти в скляну чашу плитку і там плавити шоколад. Тільки завжди потрібно дотримуватися одне нехитре правило. Щоб розтопити шоколад, слід розламати його на дрібні шматочки. Якщо намагатися це робити з великим шматком, то, швидше за все, замість очікуваного результату вийде підгоріла несмачна маса. Крім того, потрібно пам’ятати, що більш темний шоколад плавиться при більш високій температурі. Виходить, чим більше молока у складі шоколаду, тим швидше він розтопиться. Також важливо пам’ятати про перемішуванні продукту, так як він має здатність зберігати форму при плавленні. Під час процесу готування потрібно бути дуже акуратним і уникати попадання в чашку води. Вона перетворить блискучий і гладкий розтоплений шоколад у білясту непривабливу масу.

 • . 3

  Є ще один швидкий спосіб. Якщо з якихось причин водяна лазня або пароварка не підходять, то можна скористатися мікрохвильовкою. У чашу і інший посуд, призначену для готування в СВЧ, потрібно наламати шматочків шоколаду. Або ж покласти шоколадну стружку. Для початку слід виставити таймер на 1 хвилину. Перемішати шоколад, якщо не готовий, включити піч ще раз. З часом можна встановити оптимальний матеріал витримки для конкретної мікрохвильовки. Головне, про що постійно треба не забувати: перемішувати в перервах шоколад, щоб визначити ступінь його готовності і щоб він ні в якому разі не переплавити. Після закінчення процесу масу треба ретельно вимішувати до гладкого, блискучого стану. Тепер шоколад готовий до використання. Він може стати основою для глазурі і служити в якості наповнювача. Ароматний і шовковистий на вид, він стане прекрасним солодким зброєю в руках досвідченого кондитера. Таким шоколадом можна вбити наповал навіть найдосвідченішого гурмана.

 • . 4

  Приготувати до урочистого дня оригінальний десерт або спекти до вечірнього чаю улюблені ласощі дітей — тепер не проблема. Адже на озброєнні є такий чарівний і чарівний рідкий шоколад. Розтопити його тепер не складе ніяких труднощів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :