Як розважити дітей на святі: дитячий День народження

як розважити дітей на святі : дитячий день народження

Вам знадобиться
 • Піньята
 • Головоломки
 • Повітряні кулі
 • Мильні бульбашки
 • Іграшки
Інструкція
 • . 1

  Як розважити дітей на святі: дитячий День рожденіяПіньята і святкова бита. У кожної мами рано чи пізно виникає питання-як організувати дитячий день народження? Вибравши місце проведення свята, меню, визначившись зі складом гостей, виникає наступне питання: як розважити дітей на святі? Потрібно продумати програму, виходячи з віку та інтересів дитини. Відмінним виходом стане гра в піньяту — старовинну мексиканську гру. З зав’язаними очима діти розбивають висить фігуру з пап’є маше. Піньята розіб’ється, обсипавши дітей дощем з цукерок! Така розвага стане родзинкою будь-якого свята!

 • . 2

  Карта скарбів і завдання — головоломки. А що робити, якщо дитина відзначає свій день народження влітку або в канікули або з будь — то інших причин залишився без гостей у свій день народження і змушений провести цей день вдома з мамою? Як розважити дитину вдома? Можна влаштувати йому справжній квест по квартирі з пошуком піратського скарбу або скарби інків, захованих саме в його домі! Також знадобиться інструкція для пошуку скарбу з виконанням складних, але цікавих завдань, які приведуть до кінцевої мети: це може бути святковий торт або власне подарунок.

 • . 3

  Гелієві повітряні кулі. А якщо дитина проведе це свято в дитячому таборі? Як розважити дітей у таборі? Чим здивувати таку велику групу дітей? Величезна зв’язка різнокольорових гелієвих куль викличе бурю захоплення! Кожна дитина може написати на листку своє заповітне бажання, прив’язати його до кулі і одночасно з усіма дітьми випустити кулю в небо. Така розвага запам’ятається надовго.

 • . 4

  Мильні бульбашки. А якщо дитина ще занадто малий для таких забав? Як розважити дитину 5 років, наприклад? Можна самостійно в домашніх умовах виготовити мильні бульбашки, змішавши склянку води, склянку рідини для миття посуду, 1 ч. л. цукру і 2 ч. л. гліцерину, і влаштувати мильну вечірку.

 • . 5

  Улюблені іграшки і трохи фантазії. А якщо стоїть така складна задача, як розважити дитину в дорозі? Тут на допомогу прийдуть головоломки, лабіринти, казки та улюблена дитяча музика, словом, все, що любить дитина. Також можна уважно спостерігати за дорогою, нараховуючи, наприклад, скільки червоних машин проїде повз за 10 хвилин, скільки дерев промчить повз або чи зможе сонце наздогнати машину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :