Як розважити дітей на вулиці без затрат?

як розважити дітей на вулиці без затрат?

Вам знадобиться
 • М’яч
 • Різнобарвні крейда
 • Мильні бульбашки
Інструкція
 • . 1

  Насправді для того, щоб цікаво захопити і зайняти дитину потрібно не дуже багато зусиль і витрат. Варто тільки мати велике бажання. Звичайно, для кожного віку існують свої способи розваги. Та й час року диктує свої правила. У зимову пору актуальні одні розваги, в літню — зовсім інші. Так, наприклад, в теплу пору року дітлахів можна зайняти різними іграми з м’ячем, малюванням крейдою, годуванням птахів, пусканням мильних бульбашок. Існує маса різних рухливих ігор, які дуже цікаві і сприяють відмінному фізичному розвитку дитини, виховують важливі якості: кмітливість, уміння слідувати правилам, спритність та інші. Серед таких ігор догонялки (жмурки), класики, струмочок, вибивної.

 • . 2

  А як розважити дітей з користю не тільки для фізичного, а й розумового розвитку? Можна організувати масу цікавих забав. Варто озирнутися навколо, щоб побачити, скільки всього цікавого і яскравого існує для пізнавального проведення часу. Так, можна познайомити малюка з різними поняттями на прикладі рослин, птахів, комах. Наприклад, яке дерево «товсте», а яке «тонке». Хто швидше мураха або равлик. Також можна вивчати звуки — скільки радості доставить малюкові постукати палицею по дереву, асфальту, піску. І при цьому він зрозуміє, що кожен предмет має своє звучання.

 • . 3

  Як розважити дітей влітку зрозуміло, але чим зайнятися в дощову осінню погоду? Не варто відмовлятися від задоволення потопати по калюжах, вимірюючи їх глибину. Всього лише варто правильно екіпіруватися: непромокаючий верхній одяг, парасолька, гумові чоботи. Також восени можна зайнятися пристроєм годівниць для птахів. Цікаво збирати різнокольорові листя і різні плоди та насіння для виробів, спостерігати за хмарами, які в цю пору особливо мінливі. Цікаво влаштувати змагання на влучність: кидати каштани або шишки. Дівчаткам можна зробити корону з ошатних листя.

 • . 4

  Але всі ці розваги підходять для діток постарше. А як розважити дитину в рік? До розвиваючим іграм для даного віку належать такі: знайомство з навколишнім світом (гуляючи, називати предмети, кольору, кількість тих чи інших предметів), запуск паперових корабликів у водоймі (якщо такий є поблизу), повітряні бульбашки (мама надуває — малюк спостерігає і ловить ). Традиційною розвагою є пісочниця. У ній діти знаходять багато занять — ліпити пасочки, будувати замки, та й просто пересипати пісок з однієї ємності в іншу. Якщо мова йде про зимову пору, актуальними стануть катання на санках, сніжки, ліплення снігової баби і т. д.

 • . 5

  Багатьом цікаво, як розважити місячної дитини? Як правило, такі крихти солодко засинають в колясці під час прогулянки, тому особливих розваг їм не потрібно. Як варіант для прогулянки можна використовувати слінг. В цілому, прогулянки з дітьми на вулиці можуть стати вельми захоплюючими не тільки для дітей, а й для їхніх батьків. Адже варіантів цікавого проведення часу неймовірна кількість. І не варто упускати можливість більше спілкуватися і зближуватися зі своїм малюком, захоплюючись з ним в різні дитячі забави.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :