Як розважити дитину 5 років, коли він хворіє?

як розважити дитину 5 років, коли він хворіє?

Вам знадобиться
 • Дитина
 • Батьки
Інструкція
 • . 1

  Коли дитина хворіє, то йому доводиться кілька днів просидіти вдома, а то і провести їх в ліжку. Природно, що для маленьких дітей подібний спосіб життя є нудним і похмурим. Хворій дитині, якщо йому не зовсім вже погано, хочеться грати в цікаві ігри і займатися чимось, що приносить задоволення. Тому важливо подумати, як розважити дитину 5 років, щоб підняти йому настрій.

 • . 2

  Насамперед, батьки повинні розуміти, що хворій дитині необхідна увага. Не варто відмовлятися пограти з ним, якщо він просить це зробити. Більшість п’ятирічних дітей мають розвиненою фантазією, і самі здатні запропонувати пару цікавих ігор. Мамі чи татові залишиться лише взяти в них участь. Якщо ж дитина сама не може придумати підходящого заняття, а батьки завжди знають, як розважити дитину в дорозі або вдома, то вони неодмінно знайдуть вихід.

 • . 3

  Якщо дитині доводиться лежати в ліжку, то для спільного проведення часу відмінно підійдуть словесні ігри. Можна грати «в слова», «асоціації», ставити один одному різні питання, складати розповіді і т. д. Відмінний варіант для розваги дитини — це ляльковий спектакль. Він із задоволенням подивиться невелике уявлення, розігране за допомогою іграшок. До слова сказати, такий спектакль стане і відмінним рішенням завдання, як розважити дітей на святі.

 • . 4

  У випадках, коли постільний режим для дитини необов’язковий, для нього відкриваються ширші простори. Варто запропонувати йому створити саморобку або намалювати малюнок. Це не тільки захоплююче заняття, але ще й прекрасний спосіб боротьби з поганим настроєм, який є супутником будь-якої хвороби. У будинку, де є олівці, фарби, пластилін, папір та інші матеріали для творчості навряд чи буде гостро стояти питання, як розважити дитину вдома.

 • . 5

  Нарешті, прекрасним варіантом розваги для п’ятирічної дитини, вимушеного через хворобу перебувати під замком, є настільні ігри. Сучасні виробники пропонують величезну кількість самих різних ігор: доміно, лото, «бродилки» і т. д. Надалі всі ці ігри можуть стати в нагоді при вирішенні завдання, як розважити дітей у таборі, особливо якщо мова йде про ігри, розрахованих на декілька гравців. Таким чином, розважити хворого п’ятирічної дитини зовсім нескладно. Для цього необхідно лише докласти трохи фантазії і приділити йому більше уваги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :