Як розважити дитину в дорозі, в машині?

як розважити дитину в дорозі , в машині?

Вам знадобиться
 • Настільні ігри
 • Підвісні іграшки
Інструкція
 • . 1

  Дальня дорога виснажлива навіть для дорослих, що вже говорити про дитину, яка під час шляху не може знайти собі місця. Категорія дітей, які сплять в дорозі — рідкість. І правда, під час тряски дитини може легко заколисати і він міцно проспить більшу частину шляху. Однак деякі діти надто збудливі за своєю природою і для них дорога виявляється виснажливою.

 • . 2

  Як розважити дитину в дорозі? Обов’язково слід прихопити з собою дугу з іграшками, яка кріпиться на автокрісло. Під час руху іграшки будуть весело підстрибувати і дитина цілком можливо засне через короткий проміжок часу. Існують також автокрісла зі спеціальною ігровою панеллю. Гра може швидко втомити дитини і він проспить більшу частину шляху.

 • . 3

  Як розважити дітей на святі? День народження малюка можна перетворити на ціле театральне шоу. Клоуни, переодягнені персонажі з казки розважать по повній програмі не тільки дітей, а й присутніх дорослих. Продумати план вечора необхідно заздалегідь. Діти обожнюють конкурси з призами, тому не зайвим буде запастися мішком подарунків. Ну і звичайно вічні супутники будь-якого дитячого торжества: торт, цукерки та морозиво повинне бути присутнім на святі у великому обсязі, адже в цей день діти не повинні ні в чому собі відмовляти.

 • . 4

  Велику частину часу все таки малюк проводить у рідних стінах будинку, тому питання, як розважити дитину вдома, достатньо актуальне. Існує маса ідей домашніх розваг від банальної гри в хованки до спільної творчості з дорослими.

 • . 5

  Питання, як розважити дітей у таборі, більше хвилює вожатих, адже вони знаходяться з дітьми весь час їх перебування у дитячому закладі. У таборах існує строгий режим, де діти прокидаються в певний час, йдуть на зарядку, а потім відпочивати на пляж. Як розваги вожаті проводять різного роду конкурси, де кожен загін придумує собі девіз, змагається в сценках, творчому майстерності. Також у кожному заїзді обов’язково проводиться конкурс краси серед дівчат і юнаків. .

 • . 6

  Як розважити дитину 5 років? П’ятирічний вік є таким собі кордоном для розвитку дитини. Його вже починають переставати цікавити іграшки, замість цього він більше жадає спілкування з людьми. Малюкові необхідно весь час грати з дорослими і навіть зовсім не важливо в яку гру — хованки, крокодил, ігри в м’ячик або спільне збирання пазлів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :