Як розважити дитину в рік вдома?

як розважити дитину в рік вдома?

Вам знадобиться
 • Іграшки
 • Фантазія
 • Любов до дітей
Інструкція
 • . 1

  Як розважити дитину в рік вдома? Підростаючі діти дуже швидко запам’ятовують нову інформацію, наслідують дорослих, вони багато розуміють, якщо навіть не вміють розмовляти. У віці одного року маленька людина вже здатний виявляти ініціативу, виконувати нескладні дії, брати активну участь в яких-небудь заходах. Дитина із задоволенням пізнає навколишній світ, намагається доторкнутися ручками до всього, що потрапляє в його полі зору, а потім і спробувати на смак. У дорослих, які знають, як розважити дитину в рік, час пролітає швидко і невимушено. Однорічні діти добре повзають, половина з них вже починає робити перші кроки.

 • . 2

  Малята дуже люблять грати в хованки, займатися пошуком предметів або людини. Їм цікаві будь-які речі, якими користуються дорослі люди. Дитина може захоплено і довго грати навіть з тими предметами, які складно уявити в якості іграшок — це посуд, інструменти, коробочки, одяг, телефони, пульти і багато іншого. Діти обожнюють перекладати вміст баночок, знімати і одягати кришки з ємностей, натискати кнопки, приміряти вбрання, досліджувати потаємні куточки в приміщенні, протирати пил, годувати ляльок і оточуючих людей. Карапузов досить просто здивувати тим, до чого дорослі давно звикли.

 • . 3

  Набагато складніше придумати варіанти того, як розважити місячної дитини, яка тільки вчиться розрізняти звуки і кольору. Новонароджені з працею реагують на зовнішні зміни, їм важливіше почуття комфорту, яке дає заколисування, годування грудьми, атмосфера тепла і ситості. Перший рік життя — найскладніший для малюка і його близьких, всі намагаються адаптуватися один до одного і нового способу життя. Дитині вкрай необхідна любов, турбота, постійна присутність батьків поруч. Спільні ігри дуже зближують, розвивають інтелект і дрібну моторику, сприяють швидкому запам’ятовуванню слів, усвідомлення дій.

 • . 4

  Якщо думка про те, як розважити дітей, викликає інтерес і провокує на різні фантазії, то це чудово. У магазинах зараз є безліч іграшок для дітей молодшого віку — кубики, пірамідки, пупси, м’ячі, музичні інструменти, дитяча посудка і багато іншого. Але ніщо не замінить прямого контакту і спілкування. Діти уважно слухають казки, запам’ятовують примовки, розглядають книжки в картинках, радіючи знайомим зображенням, енергійно рухаються в такт музиці, підспівуючи на своїй мові. Слід частіше розмовляти з дитиною, поповнюючи запас його знань і мовних навичок. Однорічні діти проявляють інтерес до побутових приладів, електроніці, якщо прилад не становить небезпеки для дитини, то можна дозволити йому вивчити конструкцію об’єкта, що цікавить.

 • . 5

  Як розважити дітей влітку, коли сидіти вдома вже набридло, а всі іграшки вивчені вздовж і впоперек? Немає нічого корисніше свіжого повітря і пізнавальних прогулянок. Діти із захопленням тицяють пальчиком на все, що здасться їм цікавим, а завдання батьків — пояснювати доступною мовою всі подробиці про незнайомих предметах. Малюки можуть подовгу копатися в пісочниці, будувати фігури з підручного матеріалу, збирати рослини, спостерігати за птахами і тваринами, грати в м’яч на галявині, знайомитися з однолітками, пускати в калюжах кораблики. Кожен батько знає, що найцікавіше для їхньої дитини. Навіть у такому ніжному віці у всіх малюків з’являються певні інтереси, до яких варто придивитися уважніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :