Як розважити дівчину на першому побаченні?

як розважити дівчину на першому побаченні?

Вам знадобиться
 • Колода карт
 • Більярдний стіл
Інструкція
 • . 1

  Молоді люди, які вирушають на першу зустріч з предметом своєї ніжної прихильності, часто хвилюються, не знаючи, як розважити дівчину. Часто хвилювання стає причиною не надто вдалого побачення і зіпсованою репутації. Скутість може стати тією причиною, яка зіпсує також і прийом гостей. Різні ігри — це хороший спосіб розкріпачити гостей і зробити атмосферу більш святковою.

 • . 2

  Знання того, як розважити гостей на весіллі не сильно відрізняється від того, як розважити прекрасну особина протилежної статі, хоча на перший погляд може здатися інакше. Коли гості встигли скуштувати щедрот господарів, проте ще не дійшли до стадії танців, можна запропонувати їм зіграти в більярд, покер або навіть провести невелику чайну церемонію. Вибір проведення часу залежить від контингенту гостей (їх віку, статі і навіть соціального стану присутніх). Варто пам’ятати про те, що людям похилого віку навряд чи сподобається стрибати з тенісною ракеткою, а молодим хлопцям і дівчина не припаде до смаку гра в лото.

 • . 3

  Якщо мова йде про молодих людей, то більярд, покер або настільний теніс стануть кращими варіантами проведення часу. Важливо правильно вибрати час, коли гості ще не встигли спожити занадто велика кількість шампанського. Думаючи, як розважити гостей на ювілеї, також можна скористатися картковими і настільними іграми, які всім до смаку. Молодь може вибрати і забавні ігри на зразок «Зіпсованого телефону» або «Холодно-гаряче». У подібні ігри можна зіграти і з дівчиною на побаченні, якщо молода людина вже трохи знає свою супутницю і впевнений, що подібні забави дама сприйме адекватно і з часткою гумору.

 • . 4

  Похід в більярд з дівчиною, яку молода людина веде на побачення вперше, стане гарною ідеєю, адже атмосферна більярдної ненав’язлива, а Коротя час за грою, молоді люди зможуть краще познайомитися один з одним. Відвідування кав’ярні, де можна прийняти участь у справжній чайній церемонії, також стане хорошим вибором не тільки для побачення, а й у разі, коли потрібно придумати, як розважити гостей. Зараз багато кафе і паби надають столи для настільних і карткових ігор, які відвідувачі можуть прихопити з собою з дому. Можна грати в настільні ігри за відомим книгам, серіалів або комп’ютерним іграм.

 • . 5

  Розвага гостей або супутниці стане приємним заняттям, якщо заздалегідь все продумати. Нервозність і скутість — це ті чинники, які можуть зіпсувати спільне проведення часу. Цікава, продумана культурна програма дозволить позбутися почуття незручності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :