Як розважити друзів на дачі?

як розважити друзів на дачі ?

Вам знадобиться
 • Угошенія
 • Музика
 • Ігри
 • Веселощі
Інструкція
 • . 1

  Продумати для вечірки необхідно всі деталі: над столом потрібно натягнути тент, або шатер, загалом зробити яку-небудь дах. Якщо піде дощ — він може зіпсувати все веселощі. Потрібно створити атмосферу свята: дерева, прикрашені повітряними кулями, ідеально підійдуть для такого пікніка. А тепер про головне — як розважити друзів, ніж їх здивувати? Спочатку, гостей слід нагодувати. Що може бути краще палички соковитого шашлику і тушкованих на вогні овочів? Але не варто зациклюватися тільки на посиденьках біля столу. Можна запропонувати гостям розважальну частину святкування. Розпалити багаття, включити приємну музику і насолоджуватися заходом — ось як може закінчитися вечір на природі.

 • . 2

  Багато дівчат часто задають питання, як розважити чоловіка, який викликає інтерес, ніж привернути його увагу? Може після міської суєти і шуму слід усамітнитися і почути звуки тиші і спокою? Прислухатися до нічних шелесту. Почути, як шумить вітер, співають цикади. Як розважити гостей на природі — питання звичайно ж риторичне. Для веселощів на заміському відпочинку, зовсім не обов’язково зловживати випивкою. Можна грати в ігри, шаради, які безсумнівно розвеселять всіх гостей. До деяких потрібно підготуватися заздалегідь, запастися необхідним реквізитом. Це можуть змагання команд, а може бути і особиста першість. Можна пограти у волейбол, футбол або влаштувати невеликий заплив з пірса. Можливо, багатьом з гостей припаде до смаку така гра, як Твістер. Веселощі та яскраві емоції будуть забезпечені всім.

 • . 3

  Дізнатися, як розважити компанію зараз дуже просто. На сторінках інтернету можна підібрати особисто під свою компанію безліч ігор. Підбирати ігри для галасливих компаній, слід все ж індивідуально. Оскільки гра повинна бути цікава всім учасникам вечірки. Як загально-популярний варіант гри, можливо розглянути Твістер. Гра де при обертанні «барабана» випадають різні частини тіла і кольору. а на самому полотні де стоять учасники, потрібно поставити ту чи іншу частину, на певний кольоровий круг. Грають до тих пір, поки хто — небудь з учасників не встоїть на ногах і впаде.

 • . 4

  Як розважити гостей за столом, щоб вечірка запам’яталася їм надовго? Потрібно в першу чергу, нагодувати своїх гостей, як слід їх розважити, і пригостити дійсно незабутніми закусками і напоями. Люди, що прийшли на застілля, будуть раді прийняти участь в різного роду розвагах, будь то танці або шаради. Головне, щоб в теплому колі друзів і рідних, було комфортно, цікаво і затишно, як вдома. І будь-яка вечірка або застілля, стануть воістину незабутніми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :