Як розважити гостей за столом в ресторані?

як розважити гостей за столом в ресторані?

Вам знадобиться
 • Карти
 • Ігри
Інструкція
 • . 1

  Існує багато способів, як розважити гостей за столом. До них можна віднести всілякі настільні ігри, як наприклад мафія. Правила гри досить прості і доступні абсолютно для всіх, і їх легко засвоїти в короткий проміжок часу. Спочатку потрібно вибрати ведучого. Останній всім роздає карти, за допомогою яких гості поділяються на дві групи — мирні жителі і мафія. Якщо немає під рукою спеціальних карт для даної гри, то можна взяти звичайні. Вони теж цілком підійдуть для мафії. За правилами гри, мирні жителі повинні складати більшість. Після розподілу всіх ролей, починається основна частина гри. Завдання мирних жителів крок за кроком розпізнати і прибрати всіх представників мафії.

 • . 2

  А як розважити друзів, яким все-таки «мафія» не до душі. Є ще одна захоплююча гра, яка називається крокодил, в якому використовуються елементи гри пантоміми. Тут необхідно лише дві особи, один загадує слово і по засобу мови жестів показує його іншому. Другий, природно відгадує загадане слово. Важливо запам’ятати, що чим складніше слово, тим смішніше виходить його показувати.

 • . 3

  При організації свят потрібно врахувати багато факторів, як наприклад вікова категорія гостей, їхні інтереси, підлогу. Адже жінок захоплюють і цікавлять зовсім інші речі, ніж чоловіків. А як розважити чоловіка? Уявімо ситуацію, коли в гості приходить колектив чоловіка, що складається виключно з чоловіків. У цьому випадку не варто забувати про алкогольні напої і чисто чоловічих іграх, таких як карти, шашки, шахи і т. п.

 • . 4

  Рекомендується проводити свята так само на природі, за містом. Так, як розважити гостей на природі значно легше. Тут можна пограти в теніс, баскетбол та інші схожі ігри з м’ячем. Вибір гри залежить суто від переваг гостей. Взагалі, будь-які ігри сприяють розрядці обстановки в компанії, що і забезпечить приємне і легке проведення часу.

 • . 5

  Для організації великих свят можна запросити спеціальних провідних і сценаристів, Вони то точно знають, як розважити компанію. На дитячі ранки і свята можна запросити веселих клоунів, перевтілених в улюблені персонажі діточок. Дітям буде дуже цікаво і весело, та й не тільки дітям. Загалом, способів для розваги гостей предостатньо. Головне в цій справі — проявити кмітливість і фантазію.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :