Як розважити компанію без застілля?

як розважити компанію без застілля ?

Вам знадобиться
 • Винахідливість
 • Бажання розважити гостей
Інструкція
 • . 1

  Все великі свята не обходяться без застілля. Як же ще можна відзначити день народження чи Новий рік, як не в колі друзів? Великі дружні компанії, веселящиеся по повній програмі, не рідкість. Але іноді, буває так, що гості зібралися, поїли і пішли. Ніби й стіл був шикарно накритий, і господар був привітний, і не заважав ніхто, і все одно, вечір пройшов нудно. На жаль, майже 90% гарного свята залежить, безпосередньо, від господаря або того, хто організував це торжество. І знати, як розважити компанію, просто необхідно.

 • . 2

  Зазвичай прийнято відзначати свята за столом. Накритий всякими стравами стіл — перше, що бачать гості. Нерідко, на столі можна побачити і алкогольні напої, без яких, на жаль, застілля вважається невдалим. Вважається, що буде випивка, буде і застілля. Тому господар і не замислюється над питанням як розважити гостей за столом. І дуже даремно. Жодна страва, жодна випивка не зможе замінити гостинного господаря, який дійсно може створити свято. Свято має бути веселим. Душа повинна літати. Краще буде відмовитися від випивки, але зате продумати заздалегідь пару заходів. Чому б, не включити в вечір пару конкурсів? Настрій у всіх підніметься за секунду!

 • . 3

  Для кожної людини дуже бажано знати, як розважити друзів. Це дозволить бути йому як привітним господарем, в гості до якого будуть ходити із задоволенням, так і довгоочікуваним гостем. Можна провести конкурс, хто швидше з пар з’їсть свої порції. Вельми цікавим варіантом є гра в пляшечку, але тільки виключно для неодружених / незаміжніх. А як же можна було забути улюблену гру дитинства — фанти? ! А якщо є гітара і вміння грати, то господаря після виступу, стане популярним.

 • . 4

  Дуже сильно завжди турбуються дівчини про те, як розважити чоловіка, який давно подобається, і який нарешті прийшов у гості, навіть якщо просто полагодити комп’ютер! Чому б не запропонувати молодій людині разом погуляти по парку, постріляти в тирі, покататися на катамаранах. . . А для особливо тихих і сором’язливих, можна просто запропонувати подивитися разом цікавий фільм під смачне печиво з не менш смачним чаєм.

 • . 5

  Найпростіше, придумати як розважити гостей на природі. Для багатьох пікнік або посиденьки біля багаття, вже є маленьким пригодою. А якщо додати риболовлю чи прогулянку лісом? Для міських жителів такий відпочинок вже запам’ятається. Можна захопити з собою м’яч або ракетки, тоді нудьгувати точно не доведеться! Способів розважити друзів і розважитися самим багато! Але головне, щоб участь у розвагах брали все, і ніхто не нудьгував. Тільки в такому випадку забезпечений веселий і запам’ятовується всім відпочинок!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :