Як розважити місячної дитини: корисні поради

як розважити місячної дитини: корисні поради

Вам знадобиться
 • Брязкальця
 • Іграшки
 • Виїзди
Інструкція
 • . 1

  Коли народжується маля, він стає новим членом сім’ї. Тепер у батьків з’являються численні турботи: нагодувати, купувати, заколисати немовля. У перший місяць свого життя дитина спить більшу частину часу, прокидаючись лише тоді, коли вже сильно зголоднів. Однак у міру того як проходить час, час неспання малюка поступово збільшується і тепер у батьків з’являється нова турбота, розважити свого карапуза.

 • . 2

  Як розважити місячної дитини? На місяць у дитини тільки прокидається інтерес до навколишнього світу. Він може довго розглядати цікавий його об’єкт. Малюк починає водити очима за переміщається перед обличчям предметом. Тому батькам слід частіше займатися з дитиною і показувати йому на відстані 50 сантиметрів від особи яскраві брязкальця. Однак найбільше його цікавлять людські обличчя. Дитина буде із захопленням слухати свого співрозмовника, уважно стежити за мімікою його обличчя і вслухатися в інтонацію голосу. Тому батькам слід весь час розмовляти з малюком, розповідати йому потешки, співати пісні.

 • . 3

  Як розважити дітей під час їх неспання? Іграшки дуже важливі для розвитку дитини. Перші іграшки повинні бути виготовлені з різних матеріалів, адже в перші місяці життя дитина пізнає світ через тактильні відчуття. Малюкові подобається все чіпати, пробувати на смак. Також важливе заняття — спільний спорт з малюком. Розгинаючи і згинаючи його ручки і ножккі, мама не тільки зміцнює м’язи немовляти, але й дарує йому свої дотики, а значить налагоджує тісний контакт з малюком.

 • . 4

  Настало довгоочікуване літо і у батьків мимоволі виникає питання, як розважити дітей влітку. Свіже повітря для дитини вкрай важливий, адже незміцнілий організм малюка потребує підвищеної кисні. Літні прогулянки можуть бути дуже тривалими. На свіжому повітрі можна проводити мало не весь день з дитиною. Якщо є можливість з’їздити на море, слід неодмінно їй скористатися. Морське повітря особливо корисний для дитячого організму, адже він містить велику кількість йоду. Також грудничку просто необхідні сонячні промені, які насичують шкіру вітаміном Д і не дають розвинутися дитячому рахіту.

 • . 5

  Рік пролетів непомітно і вже необхідно підбирати нові захоплення для свого однорічного малюка. Як розважити дитину в рік?. Захоплення дитини докорінно змінюються, адже тепер він може ходити або навіть бігати. Талант великого дослідника проявляється в повну силу, і малюкові просто необхідно облазити всі кути і недоступні місця в квартирі. Якщо мама не хоче, щоб вміст всіх шаф у квартирі було вивернуло назовні, слід виділити якесь одне місце, де малюк може робити все що забажає. Не слід йому повністю забороняти дослідження, адже пізнання навколишнього світу дозволяють правильно розвивати психіку немовляти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :