Як розвинути фотографічну пам’ять?

як розвинути фотографічну пам'ять?

Вам знадобиться
 • Підручні предмети
 • Книги
 • Зображення
Інструкція
 • . 1

  Кожна людина намагається домогтися успіху, але в сучасному світі це складно. Мало просто вміти і знати, потрібно мати талант і хорошу пам’ять. Але не всі знають, як розвинути фотографічну пам’ять. Фотографічна пам’ять — це вміння зорово, що не осмислюючи, запам’ятовувати потрібну інформацію за кілька секунд. Хороша фотографічна пам’ять дає здатність людині запам’ятовувати тексти, цифри, особи. Фотографічну пам’ять потрібно тренувати, тривалість тренувань індивідуальна для кожної людини, вважається, що в середньому тренування потрібно повторювати місяць щодня, лише за цієї умови буде видно перші результати. Тільки від бажання і цілеспрямованості залежить результат.

 • . 2

  Є безліч способів, як розвивати пам’ять: вправи, тренінги та багато іншого. Найпростішою спосіб — це згадувати всі подробиці минулого дня, відтворювати в пам’яті все по порядку і прокручувати в зворотному порядку. Чим більше подробиць, тим краще. У цій вправі важливо бути в тиші і в комфортних умовах. При тривалому періоді використання вправи через час можливо згадати кілька місяців життя. Але не варто на цьому зупинятися. Є ще одна вправа, воно має схожість з першим. У ньому необхідно запам’ятовувати предмети або картини, закривши очі, потрібно відтворювати все до найменших дрібниць, повторювати до тих пір, поки дрібниці не почнуть кидатися в очі і запам’ятовуватися.

 • . 3

  Є багато варіантів, як поліпшити пам’ять і увагу на вулиці, в транспорті, під час відпочинку. Можна вибрати цікавий предмет, оглянути і потренуватися на нових дрібницях і картинках. Але не потрібно перевантажувати мозок, обов’язково повинен бути повноцінний відпочинок і сон. Сприяють заряду сил прогулянки пішки, помірні фізичні навантаження, біг, велосипед, все те, що здатне принести задоволення. Важливо, щоб в організмі вистачало енергії, тому слід стежити за збалансованим харчуванням, насиченість організму зробить вплив на здатність запам’ятовувати і бути уважнішими.

 • . 4

  Також цікавим є варіант, як поліпшити пам’ять народними засобами. Цей спосіб поліпшення полягає в тому, що клітини головного мозку збагачуються спеціальними речовинами і краще функціонують. Дуже корисно включити в свій раціон бджолиний мед, він виступає біостимулятором. Найкраще вживати гарячий накопичений мед, натщесерце запиваючи водою. Можна додавати до продукту і лікарські трави. Наприклад, мед і сік ріпчастої цибулі (у рівних долях), здатний поліпшити пам’ять і підвищити рівень емоційності. Дуже корисними є лікарські чаї, вони здатні не тільки стимулювати клітини пам’яті і розслабляти нервові закінчення, а й загострюють органи чуття і пам’ять. Для поліпшення пам’яті слід вибрати: шавлія лікарська, липу, кропиву, буркун, чебрець, звіробій, конюшина, пустирник, березу, мелісу. Крім чаю можна використовувати відвар, зокрема відвар вересу, відвар з кори червоної горобини або соснових голок. Широко використовуються настойки радіоли рожевої, але перед вживанням того чи іншого засобу потрібна консультація лікаря.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :