Як розвинути мовлення за допомогою скоромовок?

як розвинути мовлення за допомогою скоромовок?

Вам знадобиться
 • Скоромовки
 • Мова
 • Пам’ять
 • Дзеркало
Інструкція
 • . 1

  Роблячи спроби швидко повторити скоромовку без запинок ми проробляємо досить складну роботу, адже намагаючись з першого разу швидко вимовити, наприклад, «Йшла Саша по шосе і смоктала сушку» і стикаючись з найменшої запинкою, ми тут ж посміхаємося і включаємося в гонку за правильною вимовою. Скоромовки зазвичай побудовані на прийомі алітерації — повторенні одного, або декількох звуків. Фраза побудована таким чином, що легко обмовитися. Скоромовки — це не тільки лінгвістична гра, вони також несуть в собі практичну мету і допомагають нам відповісти на питання як розвинути мова.

 • . 2

  Поради по роботі над скороговоркойНачніте переказувати скоромовку в повільному темпі і добийтеся чистого вимови. Вивчіть скоромовку напам’ять. Повторюйте скоромовку якнайшвидше до тих пір, поки вона не буде «відлітати від зубки» як мінімум 3 рази поспіль без запинок. Коли одна скоромовка доведена до досконалості, можна братися за іншу. Логопеди використовують скоромовки для поліпшення вимови. Скоромовки допомагають навчити вимовляти склади членороздільно. Для відточування певного звуку використовуються скоромовки, фокусирующиеся на цьому звуці. Ці прості поради допомагають нам дізнатися, як поліпшити мова.

 • . 3

  Гра зі скоромовками для розвитку мови у дітей 1. Для постановки правильної артикуляції у дитини, необхідно вибрати скоромовки з найбільш складними для нього звуками. 2. Щоб підтримати впевненість у своїх силах у дитини знайдіть скоромовку, яку він дуже добре вимовляє і посмішити його, вимовляючи її з помилками. Діти люблять бачити, як дорослі роблять помилки! 3. Для гри роздрукуйте скоромовки, наріжте їх на смужки і покладіть в капелюх. Витягайте по черзі і отримуйте очки за правильно виговорених скоромовку, наприклад, з 3 його рази. Ця гра допоможе вам у відповіді на питання як поставити мова у дитини.

 • . 4

  Хтось може подумати, що це нерозумно практикувати скоромовки для поліпшення вимови і артикуляції, але це дійсно працює! Скоромовки допомагають зміцнити м’язи, необхідні для правильного мовлення, коли практикується правильне положення язика, губ і зубів. При вимові скоромовки не треба бурмотіти її, потрібно дійсно фокусуватися на своїй артикуляції. Можна дивитися на себе в дзеркало, щоб побачити форму губ і куди ставиться мову. Таким чином, знаючи як тренувати мова, можна значно її поліпшити. А це потрібно не тільки маленьким дітям, а й дорослим людям, які за родом своєї діяльності пов’язані з правильною мовою і просто тим, хто хоче поліпшити свої комунікативні навички.

 • . 5

  А це потрібно не тільки маленьким дітям, а й дорослим, які за родом своєї діяльності пов’язані з правильною мовою, наприклад, дикторам, акторам і просто людям, які хочуть покращити свої комунікативні навички.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :