Як розвинути навички спілкування в бізнесі?

як розвинути навички спілкування в бізнесі?

Вам знадобиться
 • Спілкування
 • Повага
Інструкція
 • . 1

  Основою ділового співробітництва є переговори. Для того, щоб переговори були успішні і привели до компромісу, вигідному для всіх, потрібно вміти їх вести. Для цього необхідні навички спілкування. Одним з найважливіших правил переговорів є вміння слухати. Вислухавши співрозмовника і зрозумівши його, можна прийти до розумного рішення. Тому будь-який ділова людина повинна знати, як розвинути навички спілкування в собі. Повага до співрозмовника — важливий принцип спілкування. Як би не хотілося б проявити емоції і швидше донести свої ідеї до опонента, не потрібно поспішати це робити. Зовнішній вигляд, дрес-код, відповідний для даного місця і часу дуже важливі. Охайність викликає довіру і розцінюється як повага до людей. Зареєструвавшись в популярній соціальній мережі («ВКонтакте»), людина не знає як почати спілкування в «Вконтакте». Потрібно проявити ініціативу. Вступати в групи, коментувати і додавати в друзі. Писати цікаві пости. Можна створити свою групу на тему, яка добре знайома і зібрати в неї однодумців.

 • . 2

  Що значить спілкування в бізнесі? Воно відрізняється від будь-якого іншого тим, що людина грає службову роль. Тобто від його вміння спілкуватися з партнерами, з клієнтами, з колегами залежить успіх всієї справи в цілому. Як навчитися спілкуванню з людьми? Що для цього потрібно? Навчитися помічати в собі переваги, а не тільки недоліки, якраз на останніх не потрібно зациклюватися. Жінки в діловому світі грають не останню роль. У бізнесі багато жінок, що займають керівні посади, менеджерів, секретарів-референтів. Від їх манери спілкування з людьми залежить як імідж компанії, так її прибуток. Не потрібно задаватися питанням, як стати розкутою в спілкуванні, тому що діловий стиль спілкування увазі поєднання лаконічності, точності і доброзичливості.

 • . 3

  Зрозуміло, що спілкуватися краще за все з тими, хто позитивно дивиться на життя. Але в діловому житті доводиться контактувати з різними людьми, і чим ширше коло спілкування, тим краще для справи. Залучення нових клієнтів безпосередньо залежить від рівня сервісу пропонованих послуг. Як розширити коло спілкування? Свобода в спілкуванні не має на увазі стервозності і хамства. Можна залишатися «в рамках» і проте залучати людей. Важливо подолати зайву скромність, залишаючись при цьому м’яким і чуйним чоловіком. Для того, щоб спілкуватися з людьми, потрібно навчиться говорити. Це ціле мистецтво. Але кілька простих прийомів можна освоїти. Перш, ніж почати розмову, потрібно витримати паузу, говорити неголосно, але виразно. Не використовувати слова-паразити. Не вимовляти довгі монологи. На незручні питання відповідати не брутальністю, а жартом. Частіше посміхатися.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :