Як розвинути паранормальні здібності?

як розвинути паранормальні здібності?

Вам знадобиться
 • Бажання розвиватися
 • Консультації парапсихолога
 • Самоосвіта
Інструкція
 • . 1

  Паранормальні здібності деяким людям даються з народження, а деякі намагаються навчитися їх розвитку самостійно. Для розширення своєї свідомості і розуміння паранормальних речей, для початку людині необхідно виключити зі свого життя всі шкідливі звички, випивати, курити, переїдати. Негативно думати і спілкуватися з такими людьми також забороняється, інакше ви не заробите позитивну енергію для навчання.

 • . 2

  Необхідно підвищувати рівень фізичного і духовного розвитку. Адже для розвитку будь-яких здібностей необхідно здорове тіло і здоровий дух. Як розвинути паранормальні здібності самостійно? Для цього необхідно навчитися концентрувати потоки енергій. Щоб цього досягти, потрібно навчитися навичкам медитації і розслаблення в будь-яких навколишніх умовах.

 • . 3

  Для початку можна спробувати закрити очі і розслабитися, при цьому потрібно ні про що не думати, а тіло максимально розслабити. Можна робити це лежачи. Потрібно зосередитися на теплі в своєму організмі, при цьому потрібно відзначити найхолоднішу точку, нехай це будуть ноги. Тепер зосередьтеся і постарайтеся зігріти ноги тільки силою думки. Якщо правильно робити ці вправи, то ви швидко навчитеся керувати теплом у своєму тілі. Можна практикувати ці заняття на вулиці в холодну погоду, коли навколо багато відволікаючих чинників.

 • . 4

  Наступним вправою буде навчання концентрації вашої енергії в руках. Адже руки це головний інструмент, в розвиток паранормальних здібностей у себе. Для цього потрібно добре розтерти долоні і прикласти одну руку собі на стегно, іншу покласти поверх. Необхідно сконцентрувати всю енергію в ваших руках, робити це до тих пір, поки не відчуєте пульсацію під руками. Це і є ваша внутрішня енергія. Своїми руками ви можете пробувати лікувати спочатку себе, а згодом і інших людей. При цьому важливо навчитися правильно концентрувати і управляти цією енергією. Важливо вміти збирати і спрямовувати енергію в хворий орган для його лікування.

 • . 5

  Чим частіше ви будете практикувати зі своєю енергією, тим швидше навчитеся керувати нею і досягати своїх цілей. Дуже важливо знати, що ваша енергія це великий потенціал, і направляти її необхідно тільки «на благо» людства. Необхідно пам’ятати, що будь-яка енергія повертається до свого творця. Завжди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :