Як розвинути слухову пам’ять?

як розвинути слухову пам'ять?

Вам знадобиться
 • Вільний час
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  Варто відразу відзначити, що пам’ять можна і навіть потрібно розвивати. Адже якщо цього не робити, то жити, працювати і вчитися буде складно. Щодня доводиться чути і запам’ятовувати масу інформації. І якщо робити цього не виходить, то потрібно активно діяти і тренувати свою слухову пам’ять. Але як розвинути слухову пам’ять?

 • . 2

  Взагалі, тренування пам’яті повинні проходити кожен день, причому, часом без відриву від основної діяльності. Наприклад, можна після розмови з колегою постаратися відтворити в пам’яті всі деталі бесіди, тон співрозмовника, окремі слова і фрази. Це прекрасна вправа, яка не забере багато часу.

 • . 3

  Якщо потрібно знати, як розвинути феноменальну пам’ять, то для цього краще вивчати спеціальні методики. А потренувати слухову пам’ять можна більш простими способами. Наприклад, допоможе в цьому музика. Так, можна включити якусь пісню і слухати її, намагаючись запам’ятати. Потім композицію потрібно постаратися відтворити. Також можна включити вже більш-менш знайому пісню, послухати частина, а потім вимкнути і постаратися завершити композицію.

 • . 4

  Якщо цікаво, як поліпшити концентрацію і пам’ять, то для цього прекрасно підійде така вправа: необхідно сісти в тихій кімнаті і закрити очі. Потім потрібно пригадати якомога більше звуків, почутих за день (це може бути мова людини, гавкіт собаки, шум листя). Також потрібно спробувати змінити звучання цих звуків у свідомості, зробивши їх голосніше, тихіше або вище. З часом такі дії будуть вдаватися легко і просто, так як пам’ять і увагу тренуватимуться регулярно і, природно, поліпшуватися.

 • . 5

  Якщо хочеться дізнатися, як можна поліпшити пам’ять, то можна спробувати виконувати наступну вправу. Кожну ніч перед сном необхідно сконцентруватися і спробувати виділити всі звуки, які мають місце бути навколо. Для початку можна послухати загальний фон, а потім можна приступати до вичленовування окремих звуків. Це дозволить значно поліпшити увагу, концентрацію і, звичайно, пам’ять.

 • . 6

  Якщо цікаво, як поліпшити пам’ять перед іспитом, то можна заздалегідь почати її тренувати активно і систематично. Наприклад, можна вчити вірші. Це також допомагає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :