Як розвинути спину: розвинена мускулатура

як розвинути спину: розвинена мускулатура

Вам знадобиться
 • Гантелі
 • Турнік
 • Тренажери
Інструкція
 • . 1

  Тренувати м’язи спини необхідно одночасно з іншими групами м’язів, не роблячи перекосів в яку-небудь сторону. Спина важлива тим, що є стрижнем тіла, на якому «сидять» руки і ноги, тому питання щодо того, як розвинути спину — є актуальними. Найкраще записатися в елітний тренажерний зал, де є хороший тренер, який може все підказати і всьому навчити. Там же присутні спеціальні пристосування для накачування м’язів спини: тренажери, гантелі, турніки і штанги — яких вдома в тому ж асортименті розмістити не вдасться.

 • . 2

  Для розвитку м’язів спини необхідні відповідні вправи (силові і для рельєфності). Основоположними для розвитку спинний мускулатури є силові, після здійснення яких можна застосовувати вправи для рельєфності м’язів, якщо для цього залишається час і сили. Упор на силові вправи дозволить виконати завдання щодо того, як накачати швидко спину. До переліку силових вправ можна віднести: підтягування на турніку широким хватом, коли дотик поперечини відбувається потилицею (аналогічну вправу на тренажері, тільки в положенні сидячи руки широким хватом тягнуть вниз поперечину з противагою до шиї), жим на тренажері руками вантажу до попереку з положення сидячи , нахили з гантелей (млинцем від штанги) за головою, жим гантелі до попереку з положення, коли тулуб знаходиться паралельно підлозі (одна рука і коліно знаходяться на опорі).

 • . 3

  Вправи на рельєфність виконуються аналогічно, тільки з малою вагою, вони дозволяють також виконати завдання щодо того, як тренувати спину. Вага для силових вправ слід виставляти таким, що б можна було максимально зробити не більше 10 тяг, а для рельєфності — набагато більше. Якщо не стоїть мета накачати м’язи спини, але є питання щодо того, як зробити спину гнучкою — корисними будуть різні нахили з поворотами без вантажу або з невеликим вантажем. Упор на силові вправи слід в основному робити юнакам, людям у віці — загальнозміцнювальну гімнастику для поліпшення гнучкості спини і активізації обміну речовин.

 • . 4

  Прекрасній половині людства теж корисно вправляти спину, в цьому відношенні питання: «Як накачати спину дівчині?» — Більш актуальне не стільки з позиції максимізації м’язової маси даної частини тіла, скільки для підвищення рівня естетичності і краси. Для дівчат більше варто робити упор на кардіо вправи і фізичні операції, що дозволяють спалити жир на всіх ділянках тіла. Жінки також можуть виконувати ті ж самі силові вправи для розвитку м’язів спини (тільки з меншою вагою), оскільки такі м’язи відрізняються від чоловічих тільки розмірами. При цьому можна обійтися гантелями і еспандером в домашніх умовах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :