Як розвинути здібності телекінезу?

як розвинути здібності телекінезу?

Вам знадобиться
 • Бажання і витримка в саморозвитку
 • Самоосвіта
 • Консультації психолога
Інструкція
 • . 1

  Навчання телекінезу відноситься до однієї з енергоємних практик. Здатність у людини впливати «силою думки» на певні предмети це вже доведений факт. У людей такі здібності бувають, як вроджені так і придбані з часом. Якщо ви бажаєте навчитися цій майстерності, необхідно кілька разів подумати, чи потрібно вам це? Адже для здійснення вашого бажання можуть знадобитися роки, і маса вільного часу на навчання і освіту. Якщо ви все-таки твердо вирішили відкрити в собі цю здатність, то необхідно дотримуватися деяких правил. Як освоїти телекінез самостійно? Це можливо, тільки якщо ви будете точно слідувати всім пунктам у навчанні.

 • . 2

  Для початку вам доведеться відмовитися від усіх шкідливих звичок, і зайнятися саморозвитком. Правильне харчування і фізичні вправи при цьому починанні тільки вітаються. Навчитися релаксації, це тільки початковий етап і він повинен бути відпрацьований чітко. Далі необхідно навчитися вмінню зупиняти в собі внутрішній діалог, без цього сконцентрувати свою увагу на одному предметі неможливо. Далі ви повинні навчитися практикам підзарядки енергетики та розвитку її в енергетичний потенціал. Для цього вам буде потрібно вміння активізувати енергію і концентрувати її в певній точці. Щоб цьому навчитися, потрібно освоїти навички акумулювання енергії.

 • . 3

  Як розвинути здібності телекінезу? Тільки після того, як ви навчилися всім цим технікам, можна приступати до розвитку здатності телекінезу. Для цього нам знадобитися балансир. Ви легко знайдете інформацію, як можна самостійно виготовити його. Спочатку можна пробувати переміщати дуже легкі предмети, такі як голка або цигарковий папір. З часом ви навчитеся акумулювати більше енергії і переміщати більш вагомі предмети.

 • . 4

  Для виконання самої вправи нам необхідно звільнити свою свідомість від сторонніх думок і внутрішнього діалогу. Помістити «пересувається» предмет навпроти себе. Концентруємо всю свою увагу на предметі і включаємо його в єдиний енергетичний простір навколо себе. Намагаємося енергетично зрушити балансир з місця. При цьому напруги бути не повинно, потрібна тільки точна концентрація на предметі. Для навчання необхідно довгий вивчення всіх методик, терпіння і час, і тоді у вас все вийде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :