Як розвивати пам’ять у підлітків?

як розвивати пам'ять у підлітків ?

Вам знадобиться
 • Здоровий спосіб життя
 • Тренування пам’яті
Інструкція
 • . 1

  Унікальність людської пам’яті не раз відзначалася багатьма вченими і дослідниками. А у дітей ця прекрасна система працює набагато ефективніше, ніж у дорослих, тому питання, як розвивати пам’ять у підлітків, зовсім не риторичне, а має цілком конкретну відповідь. Як і в ситуації з розвитком м’язів, мозку, а значить і пам’яті просто необхідні систематичні тренування.

 • . 2

  Звичайно ж, підлітку з характерним максималізмом, хочеться знати, як розвинути абсолютну пам’ять. Однак на світі немає нічого неможливого: здоровий спосіб життя, чітка система в заняттях і існуючі методики тренувань допоможуть домогтися якщо не абсолютною, то видатної пам’яті. Однією з методик може служити робота Д. О’Браєна, присвячена розвитку пам’яті. Ця людина може стати справжнім прикладом для підлітків.

 • . 3

  Тренування пам’яті за будь-якій системі, що відповідає за те, як розвинути мислення і пам’ять, повинні продовжуватися не менше 15-ти хвилин і займатися ними потрібно щодня. Але крім цього, можна використовувати деякі прості хитрощі, який дозволять краще засвоювати важливу інформацію. Наприклад, метод асоціацій, який дозволяє через яскраві ідеї запам’ятати інформацію, яку звичайним способом зберегти в пам’яті важко.

 • . 4

  Коли до важливого іспиту залишаються лічені дні, будь-який підліток мріє про те, як поліпшити пам’ять за тиждень. А насправді для того, щоб швидко підготується і запам’ятати багато інформації, можна використовувати прекрасну систему, яка залучає емоції. Це побудова так званих ментальних карт. Вся інформація по темі розписується на великому аркуші паперу, замальовується, розфарбовується і розповідається схематично.

 • . 5

  Яскрава подача інформації дозволяє задіяти зорову пам’ять і за тиждень підготується навіть до найскладніших іспитів. Але не менш важливим моментом є і дієта. Переймаючись питанням, як розвинути ейдетично пам’ять, варто переглянути і меню, додавши в нього червону рибу, чорницю, замість чорного чаю пити зелений. Так само покращує пам’ять настоянка конюшини або із соснових бруньок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :