Як розводити орхідеї на дачній ділянці?

як розводити орхідеї на дачній ділянці?

Вам знадобиться
 • Орхідея
 • Кора дерева
 • Дача
Інструкція
 • . 1

  Деякі займаються вирощуванням в особистих цілях, так сказати, щоб було красиво, а деякі роблять це заради бізнесу. Це досить прибуткова справа, якщо враховувати нинішню вартість орхідей. Але для вирощування орхідей, необхідний постійний контроль над ними, так як ці рослини дуже люблять увагу і турботу. У орхідей є позитивну властивість, вони дуже швидко ростуть, але це так само говорить про те, що вони так само швидко можуть і загинути, тому так важливо увагу.

 • . 2

  Основними умовами для вирощування орхідей, є сонце, грунт і простір. Що стосується простору, то орхідеям його багато не треба, тому на досить маленькій ділянці можна вирощувати сотні екземплярів. Але як розводити орхідеї, якщо простору дуже багато? Велика площа не бажана для орхідей, тому необхідно будь-якими способами її скоротити, за допомогою перекладин або обмежених судин. Найкраще, якщо це будуть маленькі, прозорі горщики.

 • . 3

  Розібравшись з простором, необхідно перейти до висвітлення і теплу. Якщо немає можливості вирощувати орхідею в теплиці, де вона буде харчуватися природним світлом і теплом від сонця, то необхідно правильно облаштувати приміщення. Орхідея досить вибаглива рослина. Тому обдурити його буде досить складно. У приміщенні повинні бути встановлені лампи з денним освітленням. Про те, як правильно обрізати орхідею, знає багато хто, але про те, що орхідея не потребує цілодобовому освітленні відомо не всім.

 • . 4

  У приміщенні з орхідеями, необхідно встановити таймер на освячення, який буде постачати орхідеї теплом і світлом максимум половини звичайного дня. Світло і тепло, основні складові швидкого зростання. Тому треба поставитися до них з відповідальністю. Але, незважаючи на світло і тепло є ще один фактор, без якого зростання неможливе. Орхідеї це паразити, які в природних умовах ростуть на стовбурах дерев. Тому грунт для них повинна бути відповідна.

 • . 5

  Виростити орхідею на дереві, досить складно, тому ті, хто займаються орхідеями, вдаються до різних способів. Щоб надалі не дізнаватися, як реанімувати орхідею, її важливо спочатку правильно посадити. Якщо орхідеї підуть на продаж, то зручніше за все буде посадити їх відразу в прозорі горщики, пристосовані спеціально для орхідей. Якщо орхідеї вирощуються у власних інтересах, то можна скористатися безліччю способів.

 • . 6

  Орхідею можна посадити в будь скляну посудину, наповнивши його шматочками хвойного, мертвого дерева. До речі, кора мертвого дерева є універсальною для всіх орхідей і її найчастіше використовують при продажу орхідей. Якщо вдома хочеться використовувати, що то більш незвичайне, то можна спробувати посадити орхідею на прикріплені до стіни пеньки. Про те, як правильно посадити орхідею, можна дізнатися з будь-яких джерел, але якщо захочеться зробити щось цікаве, то краще довіритися фантазії.

 • . 7

  Для зручного поливу, багато хто використовує довгі труби, наповнені корою із зовнішніми вирізами, в які сажаются орхідеї. Всі способи посадки орхідей перелічити неможливо, так як багато придумують свої власні. Якщо є потреба в тому, щоб орхідеї швидко росли, то можна скористатися різними видами добрив, які змішуються з водою і легко застосовуються в будь-яких умовах вирощування. З кожним днем попит на орхідеї збільшується, а це означає, що такий бізнес буде не тільки приємним, але і вигідним.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :