Як розводити півонії в Сибіру?

як розводити півонії в сибіру ?

Вам знадобиться
 • Насіння півонії
 • Суперфосфат
 • Сульфат калію
Інструкція
 • . 1

  Садівники-аматори люблять займатися розведенням таких кольорів, як півонії. Адже саме ці квіти мають безліч різновидів і виглядають дуже ефектно при цвітінні. Півонії досить витривалі, але догляд за ними все ж вимагає багато терпіння. Щоб виростити півонії в саду, необхідно постійно стежити за станом грунту, рихлити й удобрювати її.

 • . 2

  На першому році розведення півоній, їм зазвичай дають не такі важкі підгодівлі, як в наступні роки. Навесні, наприклад, рослину можна підгодувати розчином з 2 ст. л. «Агріколи-Фантазії» на 10 л. води. Вже на другий рік півонії необхідно підгодовувати великою кількістю органічних добрив. Під кущі потрібно постійно підсипати перегній, грунтові суміші для квітів і компост.

 • . 3

  Щоб розводити півонії кущами, необхідно домогтися швидкого зростання бутонів. Для цього в процесі бутонізації півонії підгодовують розчинами. Їх готують з 10 л води і 1 л коров’яку, доведеного до кашоподібного стану. Також в цю суміш потрібно додати 2 ст. л. нітрофоски. Це засіб розрахований по 7 літрів під кожен кущ. Крім цього кущі потрібно обприскувати спеціальним засобом для регулювання росту «Бутон». 10 гр. регулятора розводять на 10 л. води.

 • . 4

  Щоб правильно посадити півонії навесні необхідно взяти насіння півоній і посадити їх у горщики для кімнатних квітів. Паростки з’являться, якщо помістити горщики в температуру + 2 градуси. Після цього потрібно доглядати за паростками до тих пір, поки їх не можна буде висаджувати в саду. Самим невибагливим сортом півонії є древововідний. Доглядати за деревовидним півонією нескладно, якщо вже спочатку правильно заправити ями при посадці.

 • . 5

  Для висадки півонії потрібно викопати яму на вологій суглинистой землі діаметром і глибиною в 60 см. Більше половини ями необхідно засипати землею з 250 г сульфатом калію і суперфосфатом. Висаджувати паростки потрібно таким чином, щоб над нирками було 5 см землі. Підживлення буде потрібна тільки через 2 року, якщо півонія деревовидна. Його підгодовують кістковим борошном, приблизно по 300 — 400 г під кущ.

 • . 6

  З квіток півонії виходить корисна лікувальна настоянка. Перед тим, як приготувати настоянку піона необхідно підготувати 10 г висушених квіток і коренів півонії. Їх потрібно залити 100 мл 40% спирту. Настоянку необхідно залишити в прохолодному місці на 3 тижня і приймати по 15 крапель 3 рази протягом доби.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :