Як розводити страусів і що для цього знадобиться?

як розводити страусів та що для цього знадобиться?

Вам знадобиться
 • Необхідні умови
 • Приручення страусів
 • Забити птицю
 • Яйця страуса
 • Догляд за птицею
Інструкція
 • . 1

  Як розводити страусів. Страус вважається найбільшою птахом, з існуючих на нашій планеті. Цей птах досить висока, зростання дорослої особини досягає 2, 7 метрів, а вага — 160 кг. З дорослої особини можна отримати близько 60 кг м’яса. Це хороші показники, щоб створювати ферми з такою птахом, але як розводити страусів, не всім зрозуміло. Для цього, досить створити всі умови, які у них є в дикій природі. Страуси травоїдні птахи, можуть харчуватися пагонами дерев, листям чагарників і т. д. Незважаючи на те, що батьківщина цих птахів Африка, вони чудово переносять сніг і холод. У приміщенні, де вони будуть зимувати необхідно підтримувати температуру + 15 С.

 • . 2

  Як приручити страуса. Страуси досить характерні птиці, тому перед тим, хто вирішив розводити таку птицю виникає питання: як приручити страуса? Адже він досить непередбачуваний, особливо, якщо купувати страуса вже в дорослому віці. Тому, щоб птицю легше було приручати, краще купувати її поки вона маленька. Також можна придбати яйця і помістити їх в інкубатор. Тоді маленькі страуси швидко звикнуть до свого господаря і не буде вести себе агресивно. Варто враховувати і той факт, що в період розмноження, страуси також можуть бути агресивними і навіть іноді клюють або щипають фермерів.

 • . 3

  Як забити страуса. З тримісячного віку страуса можна вже активно відгодовувати. Для того щоб птах досягла потрібної маси доведеться витратити рік. Після того, як вона досягає маси 110 — 1160 кг, страуса можна забивати. Виростити таку птицю досить нескладна справа, а от як забити страуса, може бути незрозумілим. Для цього потрібно спочатку оглушити дорослу особину, після цього птицю підвішують за лапи і перерізають аорту. Таким чином можна зберегти в хорошій якості пір’я. Після того. як кров скла з тушки птиці, її можна обробляти.

 • . 4

  Як несуться страуси. Більшість фермерів планує розводити страусів самостійно, тому їм необхідно знати, як мчать страуси. Нестися вони починають у віці 1, 5 — 2 років. У рік доросла особина несе 50 — 60 яєць. Якщо розводити страусів за допомогою інкубатора, то в ньому вони повинні перебувати протягом 1, 5 місяців. Що стосується висиджування яєць самкою страуса, то це досить недоцільне заняття, тому краще використовувати інкубатор. До дорослого віку доживає 50 — 70% пташенят, що вилупилися.

 • . 5

  Як доглядати за страусами. Перш ніж придбати страусів, фермери спочатку дізнаються, як доглядати за страусами і як їх годувати. Такі птахи досить невибагливі, їх можна годувати навіть тими кормами, якими годують домашню птицю. Обов’язково в корм додавати спеціальні мінеральні та вітамінні комплекси. Вони сприяють зміцненню здоров’я, росту птиці і збільшують несучість птиці. для нормального життя їм необхідно щодня давати свіжу воду. Для цього можна використовувати автоматичні поїлки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :