Як рухатися в клубі?

як рухатися в клубі?

Вам знадобиться
 • Музика
 • Відеоуроки
 • Відчуття ритму
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб в клубі виглядати гармонійно і витончено, потренуйтеся будинку. Дочекайтеся, коли нікого не буде, щоб вам ніхто не міг перешкодити, включите ритмічну клубну музику, надіньте зручну одяг і починайте рухатися. Закрийте очі, відчуйте мелодію, відчуйте її ритм і натхнення, почуйте її чарівність. Починайте повільно рухатися в такт музиці. Клубний стиль не передбачає якихось строгих обмежень — навпаки, ви приходите в клуб, щоб розслабитися і відпочити, тому рухайтеся, як вам підказує внутрішній настрій і політ вашої душі.

 • . 2

  Якщо ви не можете відразу почати танцювати під клубну музику, перегляньте кілька відеоуроків професійних танцюристів. Вони покажуть вам кілька сучасних рухів і допоможуть зрозуміти, як рухатися в клубі. Уважно вивчіть їх руху, встаньте перед дзеркалом і спробуйте їх повторити. Якщо вам дозволяють час і гроші, запишіться на уроки в танцювальній школі.

 • . 3

  Вибирайте школу ретельно, адже ви хочете отримати найкращий результат. Вивчіть грамоти та сертифікати викладачів, дізнайтеся, наскільки вони професійні. Подивіться зал для занять, сходіть на пробний урок. Перевага занять з викладачем полягає в тому, що професіонал дивиться на вас, може вказати на ваші недоліки і скоригувати ваші рухи. Також він завжди знає, що зараз модно і актуально в танцювальній індустрії.

 • . 4

  Частіше ходіть в клуби. Спостерігаючи за людьми на танцполі, ви можете вивчити різноманітність рухів і стилів. Ви зможете побачити, як зараз танцюють в клубах, які напрямки найбільш актуальні в сучасній музиці. Адже клубний стиль — це мікс з різних напрямків музики: R & B, тектонік, стріт данс, хаус, хіп-хоп. З кожного напряму було взято щось своє, по-своєму відбиває яскраве життя клубного стилю.

 • . 5

  Коли ви танцюєте, не замислюйтесь над своїми рухами. Танцюйте від душі, відчувайте ритм мелодії. Рухайтеся під музику і свій настрій. Не соромтеся оточуючих. Відчувайте себе розкуто і імпровізуйте. Адже танець — це не тільки вивчені руху, танець — це політ душі. І розкриваючись в танці, ви зможете ловити на собі захоплені погляди друзів і подруг, а бути може і відкрити для себе щось нове, глянувши інакше на свій внутрішній світ.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :