Як рвати джинси?

як рвати джинси?

Вам знадобиться
 • Джинси
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Ах, ці старі джинси! Такі є майже у кожного — валяються в шафі на випадок ремонту або поїздки на дачу, і викинути шкода, і надягати вже не хочеться. Так чому б не подарувати їм друге життя, адже рвані джинси знову в моді. Знову зробити улюбленими джинси старі або надати легкий наліт романтичності новим можна і потрібно, так як правильно порвати джинси в домашніх умовах? це досить нескладно.

 • . 2

  У загальному випадку знадобляться манікюрні ножиці, канцелярський ніж, пінцет, пемза (наждачний папір, пилка для нігтів), хлорка, пензлик, стара газета. Ну і, звичайно, самі джинси. Для першого разу краще, якщо вони будуть середньої щільності, оскільки занадто тонка тканина потребує максимальної обережності й акуратності в роботі, ну а на товстій зимової дірки просто-напросто не виглядають.

 • . 3

  Вибравши місце, підкладаємо під нього згорнуту в кілька разів газету для того, щоб не пошкодити другий шар тканини, і робимо ножем кілька паралельних розрізів на відстані 1 — 1 . 5 см. Припустимо, розрізи горизонтальні, тоді нитки, що йдуть уздовж всієї штанини належить видалити. Для цього нігтем від утворилися смуг акуратно відокремлюємо 2 — 3 нитки, паралельні розрізу. Утворилася невелика бахрома, тепер є за що видалити поздовжні нитки — підчіплюємо бахромінкі пінцетом і висмикуємо, перетворюючи кілька розрізів в класичну дірку-«локшину». Рвані джинси в найпростішому варіанті готові, проте до завершення ще далеко.

 • . 4

  Щоб нова діра гармонійно виглядала, зробимо навколо неї бахрому. Гострими кінцями манікюрних ножиць підчіплюємо тканину на 0. 3 — 0. 5 см від прорваного і зсуваємо в сторону дірки. Якщо вийшла бахрома здається маленькою, процес можна повторити, однак відступати більш 5 мм не рекомендується, оскільки є ризик прорвати тканину.

 • . 5

  Самі джинси могли потріпатися і раніше, якщо ж ні, їх легко зістарити в домашніх умовах. Для цього надягаємо і дивимося, в яких місцях потертості будуть виглядати найбільш доречно (відразу варто зазначити, що тканина на колінах краще не чіпати — будь потертості там з завидною швидкістю перетворюються в дірки, причому далеко не завжди гарної форми), при бажанні ці місця можна навіть відзначити олівцем. Ці позначки і належить «стерти» пемзою або наждачним папером. Під впливом шорстких предметів джинси стираються швидше, ніж здається, і коли все ще виглядають як тканина, товщиною можуть бути трохи більше марлі, так що притримувати рукою з вивороту або перевіряти в процесі обробки товщину тканини зайвим не буде.

 • . 6

  І, нарешті, обробка хлоркою. Ця дія краще виконувати останнім, щоб не довелося працювати з хлорованою тканиною. Зістарити краю раніше зробленої дірки за допомогою пемзи, значить закласти ризик, що стерті нитки бахроми або старанно зробленої «локшини» незабаром повилезут, а діра посеред незайманої тканини все ж таки виглядає якось дивно. Для вирішення цього завдання пензликом наносимо навколо зробленої дірки розчин хлорки (з вивороту можна підкласти все ту ж газету, щоб просочився відбілювач НЕ знебарвив зайвого), і залишаємо на 5 — 20 хвилин у залежно від бажаного результату, після чого відправляємо в прання. Випрані й висушені джинси повністю готові до шкарпетці.

 • . 7

  Знаючи, як розрізати джинси в домашніх умовах, легко стару річ перетворити на нову, а зістарені своїми руками вони нітрохи не гірше покупних, навіть навпаки, оскільки зробити їх можна такими, як хочеться, а не вибирати з того, що є.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :