Як садити гіркий перець у Сибіру?

як садити гіркий перець у сибіру?

Вам знадобиться
 • Насіння перцю
 • Теплиця
 • Підходящий грунт
 • Бажання виростити гідний урожай
Інструкція
 • . 1

  Болгарський або гіркий перець не вибаглива рослина. Він не вимагає за собою постійного догляду і в теж час радує своїми рясними плодами, саме тому цей овоч так поширений серед дачників. Перець можна виростити навіть у Сибіру, в спеціальному відкритому грунті. Адже всі знають, як робити фарширований перець, але не кожен може похвалитися тим, що перець вирощений на власному городі.

 • . 2

  До того, як садити гіркий перець, потрібно приготувати для нього потрібну грунт і створити необхідні умови. У звичайних кліматичних умовах, перець садять один раз і користуються його плодами протягом декількох років. У Сибіру ж перець росте як однорічна рослина. Так як перець любить тепло, найкраще вирощувати його в теплиці, при температурі + 22 + 28 ° С. У сибірських умовах перець вирощується тільки через розсаду.

 • . 3

  Для того, щоб знати, як правильно садити болгарський перець або гіркий стручковий, потрібно зрозуміти, що технологія посадки рослин практично не відрізняється. Для цього потрібно купити оброблене насіння перцю і помістити їх у спеціальні ящики з грунтом. Насіння можна підготувати самостійно, зібравши їх акуратно з плоду, просушивши і замочивши на кілька днів в марлі, просоченої теплою водою або розчином марганцю. Насіння найкраще сіяти в кінці лютого або на початку березня. Земля в ящиках повинна бути комбінованою, до її складу входять добрива, торф, перегній, земля і пісок-все в рівній кількості.

 • . 4

  У нормальних умовах розсада перцю з’явиться тільки через 10 днів. Як тільки паростки досягнуть 5 — 7 сантиметрів, їх можна переносити в теплицю. Дуже важливо знати, що перець любить ніжного і акуратного ставлення до себе. Саме тому розсаду варто пересаджувати безпосередньо разом із землею, намагаючись не зачепити корінь рослини. Якщо корінь таки буде зачеплений або пошкодиться, то овоч почне розростатися тільки через тривалий час або взагалі зів’яне.

 • . 5

  Період дозрівання становить від 120 — до 140 днів. Урожай потрібно систематично поливати, щоб грунт ні в якому випадки не засохла. Зрізати плоди слід тільки за допомогою ножиць, інакше пошкоджені волокна будуть сприяти уповільненню зростання подальших плодів. Вміла господиня знає, як приготувати перець у духовці, але найкращим вважається тільки той, який вирощений в домашніх умовах. Для цього овоча не має значення клімат, головне — правильні умови. Адже до того, як подушити перець або приготувати з нього вечерю, потрібно бути впевненим у тому, що він насичений вітамінами, а не хімікатами. Приємного апетиту і багатого врожаю!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :