Як садити город: що з чим садити?

як садити город: що з чим садити?

Вам знадобиться
 • Земля
 • Добрива
 • Садовий інвентар
 • Насіння рослин
Інструкція
 • . 1

  Живучи в задушливому місті, так хочеться іноді махнути на все рукою і рвонути в село або на дачу і насолодитися близькістю з природою, чистим повітрям, вітамінами і відсутністю міської суєти. Але коли дача вже є, то крім приємного відпочинку виходить до того ж і кропітка праця, яка забирає багато часу і сил. Справа в тому, що маючи свій город, зовсім не хочеться купувати овочі або фрукти, якщо їх можна виростити самому і бути впевненим, що нічого зайвого в них додано не було. Город — це комплекс своїх власних вітамінів, які можна вживати у великих кількостях і які принесуть величезну користь для організму, якщо їх правильно виростити. Буває, що дачна ділянка з’являється зовсім раптово з порожнім городом. Ніхто практично не може добре знати, як садити город. Справа в тому, що є маленькі секрети, які впливають на врожайність і здоров’я всього вирощуваного.

 • . 2

  До початку моменту, як що-небудь висаджувати на городі, потрібно грунтовно підготувати для цього грунт. Всі відходи слід виносити, але це ніяк не стосується природних відходів, які можуть використовуватися в якості компостів. В результаті перегною вони володіють користю для вирощування культур. Перед тим, як робити грядки на городі, потрібно точно переконатися, що всі ділянки на городі є родючими і можуть дати хорошу кількість урожаю.

 • . 3

  Ось тепер вже замислюються про висаджуванні грядок. Для більш сприятливого і зручного догляду важливо розділяти грядки і висаджувати їх паралельно лініями. Будь хаотичність знизить рівень врожайності, але додасть поширення різних шкідників. Дерева краще висадити по одну сторону. Під ними можуть бути деякі чагарники, які будуть захищені від пересихання.

 • . 4

  Від того, як розпланувати город, залежить подальший успіх щорічних врожаїв. Що стосується овочів, то для початку варто визначитися, які саме культури повинні рости на городі. Висадку культур можна провести за схемою делянок: капуста — зелені культури — картопля — редис — кріп — морква — буряк — помідори — перець — огірки — кабачки. У дану схему можуть вписуватися та інші види. Багато городників останнім часом все частіше переключаються на екзотику і вирощують те, що має популярність в інших країнах. Прикладами таких можуть служити селера, патисони, коріандр, кольрабі і так далі. Також можна вирощувати такі корисні речі, як м’ята, чебрець, материнка та інше.

 • . 5

  У городі все, як і в природі в цілому, має бути взаємопов’язане. Для підтримки здоров’я до культур можна садити рослини, які лікують їх. Наприклад, до томатів можна посадити м’яту, петрушку, кропиву, до картоплі — хрін, чабер і так далі. Важливо володіти інформацією, як поливати город правильно. Справа в тому, що деякі види овочів потребують більш рясних поливах, іншим же необхідно м’яке обприскування. Враховувати варто побажання всіх культур, щоб вони дали смачні і численні плоди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :