Як садити квіти насінням або цибулинами?

як садити квіти насінням або цибулинами?

Вам знадобиться
 • Насіння кохіі
 • Насіння кактуса
Інструкція
 • . 1

  Будь квітникар рано чи пізно переймається бажанням самостійно виростити свою рослину (бажано небудь екзотичне) з самого початку. Це вельми цікавий досвід і цілком доступний.

 • . 2

  З курсу ботаніки всім відомо, що практично будь-яка рослина розмножується вегетативно — окремими частинами (держаком, листком, кореневищем, цибулиною, насінням). Про те, як садити квіти насінням ми розповімо далі. Досить вибрати необхідне насіння (купити в магазині або зібрати з власною клумби) і посіяти їх у грунт.

 • . 3

  Дуже важливо як садити насіння квітів, потрібно рівномірно розподілити їх по поверхні, щоб саджанці, коли будуть рости, не заважали один одному (дрібне насіння висівають гущі, а великі — рідше). Використовують три способи посіву насіння: гніздовий, рядовий і розкидному. Щоб проклюнулися паростки, нічого надприродного не потрібно: треба просто забезпечити насінню вологу і теплу середу.

 • . 4

  На сьогоднішній день кохия — цей декоративний «кипарис» — популярна по всьому світу і в цій частині статті мова піде, як виростити кохию з насіння. Насіння висівають у березні-квітні. Щоб насіння швидше зійшли, потрібно до посадки добре зволожити грунт. Для проростання насіння вельми важливо достатню кількість сонячного світла. Також необхідно щодня обприскувати грунт, щоб не пересихав верхній шар.

 • . 5

  Існують різні способи, як швидко проростити насіння. Мабуть, найпопулярніші: · замочування насіння у воді (насіння можуть зійти раніше на 2 — 3 дні), · пророщування насіння, викладених на тонку зволожену тканину (прискорюють схожість на 5 — 7 днів), · обробка насіння розчинами з мікроелементами, розчинами соків алое, каланхое (це стимулює ріст рослин) і ін

 • . 6

  Вирощування з насіння рідкісних рослин — особливе мистецтво. А вже як виростити з насіння кактус — це щось чудесне. Тим не менш, це можливо і не так складно, як може здатися. Для початку насіння корисно продезінфікувати в слабкому розчині марганцівки ( 15 — 20 годин). Насіння кактуса сіють поверхово, землею не засинають. У перші місяці важливо забезпечити вологість, світло, свіже повітря.

 • . 7

  Таким чином, нічого неможливого немає: при великому бажанні, терпінні і цілеспрямованості можна виростити диво і в домашніх умовах.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :