Як садити насіння чорнобривців: вирощування і догляд

як садити насіння чорнобривців: вирощування і догляд

Вам знадобиться
 • Квіти
 • Чорнобривці
Інструкція
 • . 1

  Чорнобривці (тагетес) — це однорічна рослина, що володіє стійким і зеленим стеблом. Листя цих квітів мають розітнуту рвану форму. Розрізняють прямостоячі, відхилені і тонколисті чорнобривці. Вони невибагливі, добре приживаються і цвітуть усе літо. Низькорослі чорнобривці можна висадити як бордюр, навколо квітника і вони відмінно прикрасять палісадник. Тому якщо хтось хоче знати, як садити насіння чорнобривців, необхідно спочатку посадити розсаду.

 • . 2

  Після посадки насіння на розсаду днів через 10 з’являються сходи, після чого вони повинні рости в кімнаті ще 2 — 3 тижні . Потім розсаду висаджують у відкритий грунт в середині травня, не раніше, інакше при похолоданні розсада загине. Чорнобривці рясно поливають, для того щоб вони добре прижилися у відкритому грунті. Також грунт необхідно рихлити для кращого росту і цвітіння. Дуже важливо знати, як перевірити насіння на схожість, для того щоб отримати хорошу розсаду.

 • . 3

  Якщо насіння довго зберігати, то вони можуть втратити якість сходів. Для перевірки на схожість насіння необхідно викласти на добре змочену мішковину, зверху закривають нею ж і накривають склом. Час від часу підливають трохи води. Кожен день насіння перевіряють і записують результати в блокнот. Якщо схожість становить 75% і більше, то насіння з високою схожістю і їх можна висаджувати в ящик для розсади. Для отримання хороших сходів також необхідно цікавитися тим, як посадити насіння квітів.

 • . 4

  Для посадки насіння необхідно підготувати грунт і тару для росту розсади. Зазвичай на упаковці з насінням вказано, яка грунт і який температурний режим необхідний для висаджування насіння і подальшого їх росту і цвітіння. Садити насіння необхідно на такому відстань, щоб потім можна було легко висадити їх у відкритий грунт. Також, як правильно висаджувати насіння чорнобривців, можуть розповісти завзяті садівники-любителі.

 • . 5

  Для цього багато проводять загартування насіння: їх тримають у воді при температурі 18 — 20 ° С приблизно 12 — 14 годин. Для більш холодостійких культур насіння після замочування прибирають в холодильник і витримують кілька днів. Так можна перевірити життєздатність насіння і визначити відразу, які зійдуть. Чорнобривці мають дуже сильний специфічний запах і разом з іншими сильно пахнуть рослинами їх кладуть в подушечки від молі. Туди ж часто додають і лаванду, яку також можна виростити самостійно. Головне — знати, як виростити лаванду з насіння.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :