Як садити півонії навесні влітку?

як садити півонії навесні влітку ?

Вам знадобиться
 • Сажеци
 • Грунт
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Півонії давно придбали велику популярність у садівників. Справа в тому, що вони володіють високою розмаїтістю сортів, вони можуть бути різних форм і забарвлень. Крім того, у цих кущів порівняно тривалий період цвітіння, який тягнеться майже півтора місяця. Якщо більшість квітів в саду зазвичай відцвітає дуже швидко, то піони будуть дійсно довго радувати око садівника. Щоб зробити собі такий подарунок, потрібно знати, як садити півонії навесні. У разі успіху, рослина може прожити без пересадки не менше п’ятдесяти років. Півонії морозостійкі і не бояться посухи. Головне — правильно їх посадити. Якщо довелося посадити півонії навесні, то робити це потрібно спочатку в тепличних умовах, не можна висаджувати пагони під сніг. Краще розсадити їх у горщики в будинку, а після пересадити. Найбільш сприятливий період для висадки кущиків півоній у землю починається в серпні і триває до кінця вересня.

 • . 2

  Перед тим, як вирощувати півонії, потрібно вибрати для них місце. Воно має бути відкритим і доступним для сонячних променів. Взагалі, це не обов’язкова умова для росту кущів півонії, але в тіні вони попросту не стануть цвісти. Грунт півонії потрібно забезпечити суглинну, а також дренажем і аерацією. Для кислого грунту потрібно попередньо провести вапнування. Ці рослини бояться болотистій місцевості і надмірного забезпечення водою. Тільки знаючи, як зберегти піони від таких небезпек, можна виростити добре квітучі кущі. Для посадки потрібно викопати яму діаметром в 40 см і глибиною близько 30 см Ці великі ями потрібні для розвитку коренів рослини, в них можна укласти шар дренажу. Якщо кущів півонії буде декілька, потрібно забезпечити між ними віддаль не менше 70 см, проте краще збільшити його до метра. Так буде простіше за ними доглядати, та й циркуляція повітря забезпечить нормальний ріст.

 • . 3

  Садівник, знаючий, як правильно посадити півонії навесні, робить це вдома, а вже в липні готує посадкові ями. І тільки в серпні висаджує туди молоді рослини. Землю перед посадкою потрібно обов’язково удобрити. Для цього готується суміш з торфу, гною і компосту. Також, не можна забувати про додавання кісткового борошна і сульфату калію. У разі не придатною для півонії грунту це можна виправити за допомогою інших реактивів, про що вже говорилося вище. Перед тим, як пересадити півонії навесні, в літній грунт, потрібно акуратно промити їх коріння і залишити рослини на добу для просихання. Наступного дня потрібно підрізати коріння до довжини 10 — 15 см і посадити в підготовлені заздалегідь ями. Якщо все зробити правильно, то перші квіти повинні з’явитися вже через рік, а повноцінними дорослими кущами півонії стануть через три-чотири роки, після чого будуть радувати око садівника не менше півстоліття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :