Як садити селеру в городі?

як садити селеру в городі ?

Вам знадобиться
 • Насіння селери
 • Кілька горщиків
Інструкція
 • . 1

  Перше знайомство. У всьому світі виявлено більше 20 сортів цієї рослини. Зараз існує 3 виду селери: листовий, черешкова і кореневої. Непідготовлений городник може відразу задатися питанням про те, як виглядає селеру. Помітити це рослина можна по масивному кореневищу, яке і вживається в їжу.

 • . 2

  Температурний режим. Отже, як садити селера? Селера — досить невибаглива рослина і виростити його, дотримуючись деякі умови, під силу навіть початківцю городники. Проростання насіння вимагає температури близько двадцяти градусів, при цьому сходи з’являться на 1 — 2 тиждень. Світло стимулює проростання селери. Важливо відзначити, що при температурі вище тридцяти градусів насіння селери не зможуть прорости.

 • . 3

  Вирощування. З появою сходів температуру знижують до п’ятнадцяти градусів. При необхідності треба зробити проріджування грунту. Це особливо важливо при вирощуванні кореневого селери. У решті період вирощування оптимальна температура — двадцять градусів. Слід дотримуватися цей температурний режим для запобігання стеблевания рослини.

 • . 4

  Пересаджування в горщики. Дивлячись на маленькі горщики і вже з’явився овоч, саме час задатися питанням про те, як садити селеру. Все досить просто. При появі першого аркуша овоч пересаджують в окремий горщик. Роблять це для зменшення часу вегетації і для більш швидкого утворення коренеплоду у селери.

 • . 5

  Висаджування у відкритий грунт. Кореневої селера краще висаджувати у відкритий грунт у віці приблизно 60 днів, коли у нього виросте 4 — 5 листочків. Важливо не дозволити розсаді розростися, щоб уникнути отримання деформованих коренеплодів. Тепер повинно бути зрозуміло, як виростити селера кореневої.

 • . 6

  Урожай. Збирати врожай кореневої селери найкраще на початку осені, коли кореневище вже досить розрослося. У серпні слід незначно оголити коренеплоди. Для вживання кореня селери його необхідно очистити. Коли дачник підступається до цього дивного коренеплоду, він мимоволі замислюється про те, як чистити селеру.

 • . 7

  Насамперед, необхідно промити коренеплід і позбудеться від верхньої і нижньої його частин. Після, видалити шкірку якомога більш гострим і тонким ножем або спеціальним ножем для очищення овочів. Губчасті частини овоча, виїмки, потемнілі частини, поглиблення також необхідно прибрати. Далі, покласти очищений селера в воду для запобігання його потемніння. З селери можна приготувати безліч чудових страв, а також є його в сирому вигляді. Особливо гарний він буде в якості добавки до різних салатів. Приємно його поєднання з часточками зеленого яблука.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :