Як сформулювати мету курсової роботи грамотно?

як сформулювати мету курсової роботи грамотно?

Вам знадобиться
 • Курсова робота
 • Microsoft Word
Інструкція
 • . 1

  Курсова робота — обов’язкова і невід’ємна частина освітнього процесу. Теоретична її частина здатна показати викладачеві, наскільки студент здатний шукати інформацію і грамотно її викладати, а практична — наскільки студент здатний аналізувати небудь або ж вносити свої особисті ініціативи, пропонувати свої рішення. Найскладніше почати курсову роботу і розібратися, яка її мета і завдання. Через те, що багато студентів не знають, як сформулювати мету курсової роботи, у них виникають проблеми.

 • . 2

  Мета курсової роботи — це те, навіщо і заради чого вона пишеться. Теоретично будь-яка робота пишеться з якоюсь метою. Приміром, робота на тему «Жіночі образи роману» Тихий Дон «» пишеться з метою проаналізувати описані в романі образи, знайти в них щось схоже і відмінне, визначити, кому автор симпатизував, а кому ні. В принципі, в більшості випадків мета безпосередньо пов’язана з назвою. Курсова «Теорема Піфагора при варінні борщу» пишеться з метою з’ясувати, як цю велику теорему можна застосувати на кухні.

 • . 3

  Оформляти роботу не менш складно, ніж писати. Один із частих питань, як оформити зміст курсової роботи. Це допоможе зробити редактор Microsoft Word. Текст повинен бути 14 кегля, з 1, 5 відступом і вирівняний по ширині сторінки. Абзаци слід регулювати «лінійкою» (у вкладці «Вид»). Кожен новий розділ потрібно починати з нової сторінки, проте нові підрозділи продовжувати писати на тій же сторінці, що і попередній. Назви розділів пишуться посередині і виділяються жирним шрифтом. Після цитат у квадратних дужках вказується номер зі списку літератури та сторінка з книги, журналу. Список літератури подається в кінці роботи.

 • . 4

  Також багатьох хвилює, як скласти план курсової роботи. Як правило, курсова робота складається з двох частин: теоретичної та практичної. У теоретичній частині потрібно викласти всю наявну інформацію. Підрозділів у кожному з розділів може бути декілька, але і не дуже багато. Наприклад, у роботі «Жіночі образи у романі» Тихий Дон «в теоретичній частині в одне підрозділі слід розглянути творчість Шолохова в цілому, а в другому — жіночі образи в російській літературі. А кожен підрозділ практичної частини буде належати однієї з героїнь.

 • . 5

  І все ж, як виконати курсову роботу? Не залишати роботу до крайнього терміну. Почати її потрібно зі збору інформації . Потім всю інформацію потрібно обробити і викласти її суть в теоретичній частині. Практична частина — це по суті творча робота студента, продукт його розумової діяльності. Головне визначитися з темою і зрозуміти, як визначити завдання курсової роботи. А завдання роботи, по суті, випливають з мети курсової. Тобто завдання роботи «Жіночі образи. . . «Вивчити ці образи, проаналізувати їх і зробити висновки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :