Як сформулювати мету проекту?

як сформулювати мету проекту?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
 • Знання
Інструкція
 • . 1

  Цілі являють собою конкретні твердження, які описують речі проекту, які ви намагаєтеся досягти. Мета проекту повинна бути написана так, що вона могла бути оцінена по завершенні проекту, щоб побачити, чи була вона досягнута. Якщо ви не знаєте, як сформулювати мету проекту, то один з методів для написання мети, це переконатися, що обрана мета — конкретна, вимірна, реалістична, досяжна протягом встановленого часу.

 • . 2

  Чому цілі важливі? Цілі є важливим з трьох основних причин. Вони знаходяться в бізнес-термінах. Як тільки вони будуть затверджені, вони представляють собою угоду між керівником проекту і спонсором проекту (та інших основних зацікавлених сторін) щодо головної мети проекту. Проте, цілі повинні бути написані таким чином, що вони були зрозумілі всім учасникам проекту.

 • . 3

  Вони допомагають створити проекту. Якщо ви знаєте, мета проекту, ви можете визначити результати, необхідні для досягнення поставлених цілей. Це, в свою чергу, допомагає закріпити загальний обсяг проекту, допомагає визначити ризики і дозволяє отримати оцінки на зусилля, тривалості та вартості. Після початку проекту, ви можете перевірити, що всі роботи, яку ви виконуєте, в кінцевому рахунку, допоможуть вам у досягненні однієї або декількох цілей проекту.

 • . 4

  Формулювання мети проекту допомагає вам заявити про успіх. Наприкінці проекту, ви повинні бути здатні говорити з вашим спонсором, щоб визначити, чи всі поставлені цілі проекту, по суті, були досягнуті. Якщо навіть всі цілі не були повністю виконані, ви все одно можете мати можливість оголосити про часткове успіху.

 • . 5

  Мета проекту повинна бути визначена і согласованна до початку проекту. Результати проекту створюються на основі цілей, а не навпаки. Тобто, ви не домовляєтеся про результати в першу чергу, а потім встановлюєте мети, щоб відповідати. Ви повинні розуміти цілі проекту, а потім визначити результати, які необхідні для їх досягнення. Потім ви повинні структурувати весь проект для досягнення цілей проекту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :