Як сформувати акт звірки?

як сформувати акт звірки?

Вам знадобиться
 • Бланк спеціальної форми
 • Знання бухгалтерії
 • Уміння орієнтуватися в програмних продуктах
Інструкція
 • . 1

  Сказати: «довіряй, але перевіряй», можна не тільки щодо життєвих проблем, а й щодо питань бухгалтерії. Так кожне підприємство намагається звіряти статті витрат і доходів у своєму балансі. Для того щоб дізнатися, як зробити акт звірки, потрібно ознайомитися з двома способами його формування. Історично склалося, що процедура звірки проводиться вручну.

 • . 2

  Це, природно, займає масу часу, і в той же час вимагає особливих знань. Найважливішим аспектом даного питання є грамотність заповнення спеціальних бланків. Особливу увагу потрібно звертати на підсумковий результат акту звірки. У першу чергу, щоб зрозуміти, як перевірити акт звірки, потрібно знати, що дебет з кредитом завжди повинні бути рівні.

 • . 3

  Саме дана відповідність стане головним показником правильності проведеної операції. Почати створення документа треба з підготовки спеціального бланка. Його можна взяти на підприємстві або просто завантажити з будь-якого сайту для бухгалтерів. Після того як мається паперовий документ можна перейти до його заповнення.

 • . 4

  У самому верху в центральній частині бланка необхідно вписати заголовок документа. Трохи нижче від назви вказуються найменування контрагента та організації і того періоду, на який націлений акт звірки. Після цього можна переходити до запропонованої таблиці. У її ліву частину потрібно вписати дані по постачальнику, а в правій, відповідно, по покупцеві. Після таблиці записується заборгованість, якщо є, і ставляться підпис і дата.

 • . 5

  Перед тим як підійти до підсумку, потрібно пам’ятати, що бланк повинен включати дані про компанії, назви операцій, одиниці виміру представлених показників. Закінчивши підведення підсумків, необхідно підписати назву організації та контрагента. І потім, кожен з них зобов’язаний поставити підпис.

 • . 6

  Автоматизований спосіб, звичайно, набагато простіше. Але все ж паперова робота все ще затребувана в сучасному світі. Таким чином, після того як бухгалтер визначився, як сформувати акт звірки в його випадку зручніше, можна приступати до роботи. Причому варто пам’ятати, що в будь-якому випадку документ повинен виготовлятися у двох примірниках.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :