Як шити на швейній машинці: вчимося шити з нуля

як шити на швейній машинці : вчимося шити з нуля

Вам знадобиться
 • Швейна машинка
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Як шити на швейній машинці? Як і з чого почати? Ці питання задають собі люди, які вирішили бути не як усі. Шити одяг самому не тільки прибутково, але й досить економічно, так як при належному досвіді по фотографії можна зшити модне ексклюзивну сукню. Шити можна не лише одяг, а й покривала, іграшки, розвиваючі килимки для дітей та багато іншого!

 • . 2

  Отже, пункт перший. Швейна машинка. Як вставити нитку. Не секрет, що шиття починається саме з цієї процедури. Тут наведена усереднена схема заведення нитки, так як для кожної машинки є свої особливості. У швейній машині дві нитки. Перша (нижня) намотується на шпульку, яка встановлюється в нижню частину машини. Отже, треба взяти шпульку лівою рукою, а правою потягнути за нитку і трохи розмотати її за годинниковою стрілкою. Потім вставити шпульку в шпульний ковпачок так, щоб нитка йшла за годинниковою стрілкою. Протягнути нитку вліво в паз, а потім вправо під пластину на ковпачку. Витягнути нитку з-під пластини і зачепити за гачок шпульного колпочка. Тримаючись за засувку колпочка вставити його в човниковий пристрій до клацання. Закрити кришку.

 • . 3

  Вище було розглянуто, як правильно заправити швейну машинку нижньої ниткою. Тепер буде заправка верхньої. Це дуже важливо, тому що від цього залежатиме якість роботи. Отже, підняти голку у верхнє крайнє положення, підняти притискну лапку, щоб звільнити диски від натягу нитки. Встановити котушку на один з вбудованих вертикальних штифтів. Направити нитку з котушки через гачок нітепрітягивателя кронштейна. Потім протягнути нитку через нітенаправітель на корпусі машини. Зачепити нитка за гачок корпусу і вести її в проріз машини вперед і вниз до дисків натягу. Потім прокласти нитку між дисками справа наліво і вгору. Вгорі протягнути нитку справа наліво через гачок важеля підйому нитки і знову вниз. Зачепити її за горизонтальний нітенаправітель на корпусі і за дротяний нітенаправітель на ігловодітель над голкою. Потім всунути нитку в голку від себе тому. Витягнути нитку назад по лапку.

 • . 4

  Верхня нитка заправлена. Тепер потрібно витягнути нижню нитку. Притримуючи верхню лівою рукою, потрібно повернути махове колесо на себе, поки голка не увійде в вушко пластину і не вийде назад. Акуратно потягнути за верхню нитку так, щоб витягнути захоплену нижню. Покласти обидві нитки під лапку на вушко пластину від себе. Тепер потрібно розглянути питання: як налаштувати швейну машинку. Перед тим як починати шити, крім заправки нитки, необхідно відрегулювати натиск лапки, залежно від товщини лапки, налаштувати довжину і ширину стібка — після цього можна починати шити.

 • . 5

  Окремо варто розглянути питання: вибір швейної машинки. Різноманітність рядків і їх кількість в сучасних машинах обмежено лише фантазією того, хто її розробляв. За принципом створення строчки, швейні машини деляться на механічні і машини з комп’ютерним управлінням (це перше з чим треба визначитися перед купівлею). У механічних швейних машинах за рухом голки і переміщенням транспортера тканини відповідають деталі особливої форми і різноманітні важелі, колеса. Такі машини, в силу технологічних особливостей, не можуть зробити строчки складної форми і мають певну кількість рядків. У машинах з комп’ютерним управлінням, рухом голки по тканині управляє мікропроцесор. Відповідно, на такій машині можна вирішувати практично будь-які завдання по шиттю. Для початківців краще вибрати машину з мінімальною кількістю функції, але варто задуматися які ж з них потрібні. Чи буде на машині робитися вишивка або вироби в техніці печворк, або вона буде призначена тільки для шиття одягу?

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :