Як шпаклювати пінопласт: корисні поради

як шпаклювати пінопласт: корисні поради

Вам знадобиться
 • Пенопластовая теплоізоляційна плита
 • Клей для пінопласту на цементній основі
 • Сітка штукатурна поліетиленова
 • Шпаклівка для зовнішніх робіт
Інструкція
 • . 1

  Як шпаклювати пінопласт: корисні поради Зашпаклювати теплоізоляційний шар з пінопласту своїми руками досить складно, та ще й підготувати поверхню до експлуатації в зовнішньому середовищі. Адже це дуже горючий вид теплоізоляції, тому його застосовують тільки зовні будинків. Для цього необхідно його спочатку надійно прикріпити до стіни, перед тим як шпаклювати пінопласт. Зробити це потрібно за допомогою 5 дюбелів і 5 острівців клею на 1 лист.

 • . 2

  Тільки після того, як вся запланована площа обшита листами пінопласту, можна починати шпаклівку. Для цього спочатку потрібно закріпити штукатурну сітку, щоб шпаклювальних шар рівномірно накладався, тримався міцно і довго без тріщин. Спочатку гарантують пінопласт і чекають до висихання. Потім наносять шар 2 — 3 мм клею для пінопласту, вирівнюючи шви і поглиблення. Як склеїти пінопласт зі штукатурною сіткою? Ще простіше!

 • . 3

  Розгорніть рулон сітки (вона поліетиленова, дуже легка) і прикладіть її на сирої шар клею. Поверх проведіть штукатурної теркою — вона буде легко ковзати по сітці і притисне її до поверхні надійно. До початку наступних робіт слід дочекатися повного висихання клейового шару. Сітка — необхідна частина шпаклювання пінопласту і для стін, точно так само як утеплити фундамент пінопластом — зовнішня обробка цього дуже потребує.

 • . 4

  Якщо збираєтеся утеплювати пінопластом будинок, то в якості верхнього шару шпаклівки можемо порадити різні види короїдів. Це завжди модно і виглядає дуже актуально. До того ж, не потрібно особливої майстерності для нанесення. Головне — щоб не було видно швів — а значить процес має бути невпинним від кута і до кута. А от варіант такий як утеплити гараж пінопластом — можна шпаклівку придумати і простіше.

 • . 5

  Окрема розмова, якщо пінопласт застосовується для утеплення не несучих конструкцій, а обшивальних площ. У такому випадку навантажувати утеплюючий шар цементним клеєм і товстим шаром короїда — нерозумно. Краще в таких випадках скористатися навісними фасадами типу сайдинг-панелей або вагонкою для зовнішніх робіт. Так як утеплити мансарду пінопластом — не завжди безпечний варіант з точки зору пожежників, краще порадьтеся з фахівцем.

 • . 6

  Ці поради допоможуть непогано розібратися в варіантах обробки утеплення пінопласту — і вже вибираючи відповідний матеріал у будівельному супермаркеті, можна буде мати уявлення про те, що потрібно. Поспішати з закупівлею не слід. Пам’ятайте, що сипучі будівельні суміші мають обмежений термін придатності та зберігати їх взимку в неопалюваних і сирих приміщеннях не можна. Краще закупівлею займатися безпосередньо перед початком робіт.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :