Як штукатурити пінопласт?

як штукатурити пінопласт?

Вам знадобиться
 • Сітка Стробі 5 мм х 5 мм
 • Сітка Стробі 2 мм х 2 мм
 • Наливна підлога
 • Сітка Стробі фасадна
 • Сітка ПВС
Інструкція
 • . 1

  Пінопласт є досить дешевим матеріалом і служить прекрасним утеплювачем. Він відмінно підходить для обробки стін всередині і зовні будинків. Пінопласт може мати різну щільність, завдяки якій і відбувається теплозбереження всередині приміщень. Для обробки стелі всередині будови можна застосувати пінопласт 15 щільності, який надалі шпаклюється і фарбується. Розглядаючи тему, як штукатурити пінопласт, потрібно розуміти, що даний матеріал може мати різну щільність і товщину. Визначившись з товщиною пінопласту. належить зробити вибір матеріалу виходячи з його щільності. Для цього прекрасно підійде 25 або 35 щільність. Що стосується товщини, то вона вибирається виходячи іхз температурних даних в зимовий період часу.

 • . 2

  Якщо стоїть питання про те, як правильно утеплити будинок пінопластом, то слід користуватися невеликий шпаргалкою вказує на правила виконання роботи. Цю тему варто серйозно розібрати і визначитися, який матеріал знадобитися для виконання цієї роботи. Належить закупити пластикові кріпильні грибки для пінопласту, потім стеклатканевую сітку Стробі з осередком 5 мм х 5 мм і рідкий пінопласт, який буде клеєм для утеплювача. Розглядаючи тему, як виготовити пінопласт, слід врахувати, що для виробництва пінопласту вимагається гарячий прес, а на даному етапі слід розглядати тему утеплення будівель. Суть роботи досить проста і особливого уміння не вимагає.

 • . 3

  Якщо обробка стін всередині будинку здійснюватиметься гіпсокартоном, то належить скористатися 20 мм пінопластом 15 плотнгості. Якщо пінопласт буде фінішним матеріалом, то належить застосувати 40 мм пінопласт 25 щільності. Що стосується питання, як утеплити підлогу пінопластом, то для цього належить запастися необхідним будівельним матеріалом. Суть роботи полягає в наступному. Спочатку укладається пінопласт і накривається фасадної склосіткою, після чого заливається наливними статями. Далі стелиться підкладка 2 мм і укладається ламінат. При обробки стелі буде потрібно рідкий пінопласт, завдяки якому буде виконуватися наклеювання листів пінопласту.

 • . 4

  Далі клеїться сітка Стробі 2 мм х 2 мм і поверх шпаклюється шпаклівкою для внутрішніх робіт. Якщо потрібно утеплити фасад і слід розібратися, як обшивати пінопластом зовнішню частину будівлі, слід враховувати погодні умови. Насамперед придавлюється пінопласт 5 см 35 щільності до фасадної частини будівлі і по краях виконується свердління, після чого встановлюються пластикові грибки. Так відбувається кріплення листів, після чого потрібна натягнути сітку ПВС і обштукатурити поверхню фасадною штукатуркою на цементній основі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :