Як штукатурити укоси: керівництво, поради

як штукатурити укоси: керівництво , поради

Вам знадобиться
 • Штукатурна суміш
 • Мастерок
 • Правило
 • Кути перфоровані
 • ГКЛ
 • Клей для гіпсокартону
Інструкція
 • . 1

  Для отримання рівних кутів на укосах, слід застосувати будівельний матеріал, до якого відносяться штукатурний склад на гіпсовій або цементній основі, грунт і кути перфоровані. Завдяки настільки невеликій асортименту товару, дверні та віконні прорізи стануть ідеально рівними. Тепер слід перейти до теми і розглянути, як штукатурити укоси. Для цього буде потрібно нарізати за розмірами перфоровані кути і встановити їх за рівнем, використовуючи замість клею гіпс. Далі обрану сипучу суміш потрібно перемішати з водою і отримати густу масу, яку необхідно накидати на заздалегідь прогрунтовані укоси. Ці дії виконуються кельмою, після чого виконується вирівнювання.

 • . 2

  Розглядаючи тему, як закрити укоси, слід знати, що після проведення штукатурних робіт, буде потрібно обробка укосів, використовуючи при цьому шпаклювальну суміш. Для того, щоб приступити до цієї роботи, необхідно час для висихання після чого слід виконати грунтування кутів, використовуючи акриловий грунт глибокого проникнення. Таким способом виконується робота, яка вказує на те, як зробити відкоси вхідних дверей. Але роботи ще не закінчений і слід розглянути, як відбувається шпаклювання кутів. Для цього замішується шпаклівка з водою і виконується шпаклювання. Дані роботи виконуються шпателями, після чого дається час для повного висихання. Потім знадобиться сітка абразивна № 220, якій слід провести зачистку висохлої шпаклівки. Таким чином буде отримана ідеально рівна поверхня укосів, які потрібно прогрунтувати і пофарбувати акриловою фарбою.

 • . 3

  Тепер необхідно розглянути, як зробити відкоси з гіпсокартону і що потрібно для виконання поставленого завдання. основними матеріалами стануть ГКЛ, клей для гіпсокартону перлфікс і грунт акриловий. Першою дією слід нанести грунтовку, після чого належить зайнятися приготуванням клею. Для цього достатньо висипати вміст мішка в ємність з водою і ретельно перемішати. Далі, використовуючи зубчастий шпатель, яким наноситься клей для ГКЛ. Надалі готові кути грунтуються і фарбуються. Розглядаючи тему, як встановити пластикові укоси, слід провести установку дерев’яних рейок, які будуть підставою для кріплення. Далі виконується нарізка матеріалу за розмірами, після чого починаються кріпильні роботи. Панелі пластику мають бортики, призначені для кріплення, в які і вбиваються скоби. Робота з установки пластика на укоси є дуже легкою і виконується швидко, при цьому не створюючи багато сміття.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :