Як шукати роботу після університету?

як шукати роботу після університету ?

Вам знадобиться
 • Резюме
 • Закінчити університет
Інструкція
 • . 1

  Знайти роботу молодому спеціалісту, який тільки вчора закінчив університет, зовсім непросто. Адже кожен роботодавець хоче бачити у себе на посадах працівників з чималим досвідом роботи. Але всім рано чи пізно доводиться починати, і колишньому студенту тепер доведеться увійти в доросле життя, де необхідно боротися за своє місце під сонцем.

 • . 2

  Один з варіантів знайти собі хорошу посаду після закінчення університету — почати працювати вже під час свого студентства. Для заочників робота не є проблемою, адже у них вільні практично всі дні навчального року. Студенти, що знаходяться на денній формі навчання, можуть знайти роботу на півдня. Звичайно, вибір роботи на півставки не так вже й великий, тому доведеться впритул зайнятися даним питанням.

 • . 3

  Перед тим як шукати роботу після університету, необхідно зайнятися складанням резюме. Грамотно складене резюме — половина успіху на шляху пошуку роботи своєї мрії. Тому необхідно достовірно вказувати найдрібніші подробиці про себе і своєму рівні освіти. Якщо працівник володіє двома мовами, не зайвим буде скласти і друге резюме іноземною мовою. Такий відповідальний підхід молодого фахівця до пошуку роботи неодмінно буде оцінений роботодавцем.

 • . 4

  Для молодих фахівців так само складно влаштуватися на високооплачувану посаду, як знайти роботу в Москві, не маючи освіти. Насамперед необхідно розпитати своїх знайомих, може бути, у когось і знайдеться вільне містечко з гідним рівнем зарплати. Досить зручно шукати відповідну посаду через сайти з працевлаштування. Треба вибрати кілька найпопулярніших сайтів і обов’язково зареєструватися, прикріпивши в базі даних резюме. У графі «колишнє місце роботи» можна зазначити підприємство, де проходу практика.

 • . 5

  Наступний етап в пошуку роботи — пройти якомога більшу кількість співбесід. На кожній зустрічі слід детально розпитати про всі умови роботи: рівні заробітної плати, тривалості відпустки. На своєму першому робочому місці доведеться пропрацювати хоча б рік, щоб надалі вже був хоча б мінімальний стаж роботи. Тому питання, як звільнитися з роботи, не варто піднімати відразу після того вступу на посаду.

 • . 6

  Під час першої співбесіди необхідно розповісти докладно про всі уміннях і здібностях. Начальник повинен знати, як поводитися на роботі буде його підлеглий. Спочатку докладні розпитування буде вести відділ кадрів, проте розмови з начальником вам все одно не уникнути, адже остаточне рішення все одно залишається за ним. Вести себе природно і невимушено — найправильніший варіант поведінки під час першої співбесіди. Тільки тоді незабаром можна стати повноцінним членом робочого колективу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :