Як швидко грати на піаніно: рада професіонала

як швидко грати на піаніно : порада професіонала

Вам знадобиться
 • Інструмент
 • Техніка гри
 • Синтезатор
 • Вправи
 • Віртуальне піаніно
 • Постановка пальців
Інструкція
 • . 1

  Людина, яка твердо вирішив стати хорошим музикантом, має безперервно вдосконалюватися, працюючи над своєю технікою гри. Дуже часто виникають труднощі, пов’язані з тим, як швидко грати на піаніно. Адже багато класичні і популярні твори виконуються у швидкому темпі. На допомогу в освоєнні техніки швидкої гри може прийти і сам інструмент. Наприклад, сучасний синтезатор або віртуальне піаніно можуть містити базові вправи, спрямовані на розвиток швидкості пальців. Крім того, на ньому грати швидкі твори легше, так як для натискання клавіш потрібно менше зусилля. Електронне піаніно Як вибрати? Краще всього спробувати трохи пограти на ньому перед покупкою, щоб відчути клавіші і вирішити, підходить воно чи ні. Якщо побіжно програти всі ноти, то стане ясно, чи не западають чи які-небудь клавіші, а також це послужить додатковим вправою для самого покупця.

 • . 2

  Можливо, з часом електронні музичні інструменти зовсім витіснять своїх класичних предків. Тенденція до придбання синтезаторів зараз стрімко зростає, а від об’ємного піаніно люди прагнуть позбавлятися. Але й перед тим, як викинути його, доводиться помучитися, з’ясовуючи як розібрати піаніно. Але все ж, не слід поспішно позбуватися від інструмента. Як не дивно, вчитися швидкій грі краще саме на старому піаніно. Нехай навіть це представляє деяку складність, але якщо важко в навчанні, то легко буде в бою! Навчившись згубленою грі по клавішах механічного інструмента, легко буде опанувати абсолютно будь-який його модифікацією, і навіть освоїти віртуальне піаніно + на клавіатурі.

 • . 3

  Помилкою багатьох новачків є те, що вони намагаються відразу відтворити мелодію в оригінальному темпі. Як наслідок — неправильна постановка пальців, порушення ритмічності, неточність в натисканні нот, і абсолютно неправильне відтворення всієї композиції. Намагаючись грати за цим принципом, можна втратити дуже багато часу, адже пальці «запам’ятовують» всі помилки, і їх доведеться виправляти. І навіть знаючи, як грати на віртуальному піаніно в швидкому темпі, на класичному піаніно все одно потім доведеться переучувати твір заново. Не потрібно з самого початку намагатися «полегшити» собі завдання, вибираючи для навчання інструмент легше, або прагнучи швидше прискорити темп. Починати потрібно з повільного «запам’ятовування» аплікатури, мелодії і ритму кожною рукою окремо. І тільки потім поступово все з’єднувати, відтворюючи композицію грамотно і гармонійно!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :