Як швидко може настати перевтома у дітей?

як швидко може настати перевтома у дітей?

Вам знадобиться
 • Чисте повітря
 • Кімната
 • Перерва
Інструкція
 • . 1

  Кожен батько напевно помічав, що дитина після дитячого садка або школи швидко засинає або просто просить дати йому відпочити, подивитися трохи телевізор, чимось відволіктися, відкласти на потім виконання шкільних домашніх завдань? Малюки ж висловлюють почуття втоми плачем, криками, капризами, а іноді навіть бійкою, часом вони дратівливі і навіть трохи агресивні. Так зазвичай проявляється перевтома у дітей.

 • . 2

  Перевтома або стомлюваність виникає у дітей у віці. Якщо малюк не зможе взяти під контроль і правильно розподіляти навантаження, згодом у нього може почати розвиватися сімптокомплекс, який характеризує картину перевтомленого малюка. Діти повинні по можливість грати, завжди займатися чим-небудь, коли не зайняті годуванням, одяганням або вмиванням. Необхідно щоб дитина не діяв, оскільки часта незайнятість призводить до підвищеної збудливості дітей і може стати причиною спалахів дратівливості.

 • . 3

  Перевтома організму також може наступити через фізичних факторів навколишнього середовища — це температура приміщення, ступінь чистоти повітря і навіть освітлення. У кімнаті з високою температурою стомлення дітей настає швидше. Якщо кімнату часто провідують сторонні люди або дорослі в присутності малюків довго і голосно спілкуються між собою, то це теж несприятливо позначається на їх поведінці, призводить до підвищеної дратівливості. Для дітей перших трьох років життя фізична перевтома наступає за довгого заняття одним і тим же ділом.

 • . 4

  Наприклад, дитина може цілий день бути в русі і не втомитися, а якщо мама або тато веде його за руку в якомусь одному напрямку, він швидко втомиться і почне проситися на руки. Це пояснюється тим, що, бігаючи вільно, він багато разів змінює напрямок своїх рухів: то сяде, то зупиниться, то стрибне, піде то вліво, то вправо і т. д., внаслідок чого спостерігається зміна не тільки задіяних м’язів, а й відповідних ділянок його мозку і стомлення може не настати. Якщо ж йдучи під руку з дорослими і вимушено робити одні й ті ж рухи і, отже, будуть задіяні тривалий період одні й ті ж м’язи, одна ділянка мозку це призведе до стомлення.

 • . 5

  Розумова перевтома може наступити у дітей старшого віку. Так як зараз з’являється багато центрів освіти з поглибленим вивченням предметів, мов. Відкриваються гімназичні, ліцейські класи, коли діти після обіду додатково ще займаються різними дисциплінами. Основні причини перевтоми не тільки інтелектуальні перевантаження, а й зменшення тривалості сну, недостатнє перебування на свіжому повітрі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :