Як швидко накачати м’язи спини: базові принципи

як швидко накачати м'язи спини : базові принципи

Вам знадобиться
 • Спина
 • Вправи
 • Тренажери
Інструкція
 • . 1

  Багатьох представників чоловічої статі цікавить, як швидко накачати м’язи спини. Так, при регулярних тренуваннях і дотриманні певного режиму харчування домогтися змін можна через кілька місяців. Для тих, хто задався метою якомога швидше сформувати красиву спину, слід врахувати те, що без комплексних тренувань всього тіла цього домогтися буде складно. Тренування повинні проходити, як мінімум, 3 рази на тиждень, при цьому в раціоні повинні переважати каша, горіхи і білкова їжа (куряча грудка, яловичина, яйця, сир).

 • . 2

  На сьогодні існує безліч вправ для тих, кого цікавить, як накачати спину штангою. Але заняття зі штангою вимагають правильної і точної техніки виконання. Так, для початку такі базові вправи, як станова тяга, шраги зі штангою, повинні виконуватися з легкою вагою, щоб не пошкодити спину. При виконанні таких вправ обов’язково потрібно, щоб був присутній тренер, який би тримав все під контролем і давав би необхідні поради.

 • . 3

  Напевно, кожен чоловік задавався питанням, як віджиманнями накачати спину. Це цілком можливо і можна зробити в домашніх умовах. Під час віджимань задіяні найширші м’язи спини. Правильно буде віджиматися розставивши руки ширше плечей. Відстань має бути в 15 см від кожної сторони. Такі вправи треба виконувати щодня по кілька підходів, стільки, скільки можна витримати. Чим частіше й інтенсивніше будуть тренування, тим швидше збільшиться м’язова маса.

 • . 4

  Питання стосовно того, як розвинути гнучкість спини, цікавить так само і дівчат. Найпоширеніші вправи одержали в народі назви «кішка», «кобра». Виконуючи «кішку», потрібно встати на карачки і прогинати спину то вгору, то вниз як це максимально можливо. Для «кобри» потрібно лягти на спину і піднімати корпус вгору, почавши з голови. Руками треба упиратися в підлогу. Гарне вправа для гнучкості також гиперєкстензия.

 • . 5

  Тим, кого турбує, як прибрати боки зі спини, можна сміливо сказати, що це цілком здійсненно. Для дівчат відмінними вправами будуть вправи з обручем і на диску. Для хлопців більше підійдуть нахили з гантелями в сторони, повороти корпусу в положенні сидячи або стоячи. Також важливо дотримуватися дієти: виключити з раціону тваринні жири і швидкі вуглеводи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :