Як швидко навчити дитину алфавіту?

як швидко навчити дитину алфавіту ?

Вам знадобиться
 • Хороший алфавіт
 • Знання про розвиток дитини
 • Терпіння
 • Навички викладання
Інструкція
 • . 1

  Алфавіт — це опорна точка подальшого навчання. Найчастіше діти намагаються якомога більше дізнатися і досліджувати. Проте їх більше цікавить практична частина питання. А от вивчати одні й ті ж букви протягом довгого часу, часом, для дитини справжня каторга. У цьому плані це просто жахливо! Адже надалі подібне ставлення до навчання буде відігравати провідну роль в житті малюка. Важливо, щоб він з малих років полюбив вчитися, отримував задоволення від самого процесу. Проте варто грамотно відповісти на питання про те, як швидко навчити дитину алфавіту, щоб йому це і правда подобалося?

 • . 2

  Для початку нам знадобиться хороша база джерел. Без подібної почати процес утворення неможливо. Буквар має бути яскравим і незвичайним. Дитині повинні подобатися зображення, оскільки від цього залежить засвоєння матеріалу. Дитина до того ж запам’ятовує букви в першу чергу не з їх звучанням, а по тій картинці, яка зображена в букварі. Якісний буквар — запорука успіху в навчанні алфавітом.

 • . 3

  Також важливо знати всі особливості розвитку малюка. Всі діти різні, хтось набагато швидше засвоює інформацію, хто-то робить це повільніше. Однак важливо, щоб заняття відповідали можливостям дитини. Якщо батько бачить, що малюк швидко втомлюється від подібних занять, то краще знизити навантаження матеріалу, щоб дитині було набагато легше. Також важливо, щоб заняття не були надто складними. Після кожного заняття слід дізнаватися у дитини, чи всі йому зрозуміло. Якщо щось залишилося незрозумілим, то варто повторити матеріал. Подібне повторне вивчення допоможе більш якісно вирішити питання про те, як швидко навчити дитину алфавіту?

 • . 4

  І завжди варто пам’ятати, що діти швидко втомлюються, а запам’ятовувати можуть і повільно. Всі ми індивідуальні, у кожного свої успіхи в різних сферах. Не варто вважати, що дитина обов’язково повинна за 5 хвилин вивчити весь буквар і успішно відповісти на всі мамині питання. Необхідно запастися левовою часткою терпіння, щоб досягти успіху. Однак якщо мама почне нервувати або кричати на дитину, то весь попередній успіх буде втрачено. Дитина вже не захоче вивчати алфавіт, сама думка про це буде йому в тягар. Завжди варто враховувати інтереси і психологію дитини, щоб досягти успіху в навчанні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :