Як швидко навчитися гіпнозу?

як швидко навчитися гіпнозу?

Вам знадобиться
 • Природна схильність
 • Уважність
 • Практика
Інструкція
 • . 1

  Існує кілька способів швидкого навчання гіпнозу. Спосіб перший: Людину, яку ви припускаєте ввести в гіпноз необхідно посадити навпроти себе. Для правильного гіпнозу обов’язково прослідкуйте за тим, щоб ваші очі були трохи вище рівня очей людини. Потім правою рукою потрібно взяти ліву руку людини, яку ви вводите в гіпноз.

 • . 2

  Нічого не переплутайте, всі деталі вкрай важливі, так ви дізнаєтеся, як навчитися гіпнозу і ввести в транс людину з першого разу. Ліву руку необхідно покласти на плече сидячого перед вами людини, обов’язково покладіть на праве плече. Наказним, але не наполегливим тоном скажіть людині, щоб він розслабився, потрібно, як би наказати, скажіть, щоб він дивився вам в очі протягом всього часу.

 • . 3

  Засічіть рівно п’ять хвилин, весь цей час не відривайте свого погляду від перенісся гипнотизируемого. Потім говорите наступні фрази:
  — Ви відчуваєте знемога;
  — Ви хочете спати, не потрібно противитися цьому бажанню;
  — Скоро ви заснете, цей сон буде швидким і корисним;
  — А зараз ви прокинетеся, і будете почувати бадьорість і гарний настрій.

 • . 4

  Після всіх сказаних слів свої руки необхідно прибрати, потім обійти людини і встати ззаду. Накажіть строгим тоном людині закрити очі, проведіть своєю рукою по очах людини у напрямку зверху вниз. Рівно через п’ять хвилин неголосно скажіть фразу: «Спіть! Ви вже спите! »

 • . 5

  Другий спосіб як навчитися гіпнозу трохи легше і швидше першого, для нього необхідно використовувати відразу групу людей, яку ви хочете ввести в гіпноз. Посадіть людей кругом на стільці, запросіть до себе одного з них. Далі стежте за своїми діями, потрібно все зробити швидко і несподівано, а саме зробите наступні дії: нанесіть удар по потилиці людини, він повинен бути різким і відразу ж стисніть підборіддя гипнотизируемого рукою.

 • . 6

  Все буде виглядати настільки вірно і бездоганно, що глядачі нічого не встигнуть помітити. Далі накажіть вибраній людині строгим тоном голосу і голосно: «Спи! Швидше засинай! Ти несподівано занурюєшся в сон! ». Третій, останній і самий легкий спосіб входження в гіпноз, це взяти маленький блискучий предмет, наприклад невелике дзеркальце або кульку і розташувати перед очима гипнотизируемого людини. Тримайте предмет на рівні перенісся. Це допоможе вам ввести людину в гіпноз.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :